Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Jobb nyaki nyirokcsomom faj...

Jobb nyaki nyirokcsomom faj tegnap ota, ha nem mulna el par napon belul, mikor menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Gondolom szokott lenni hogy csak ugy begyullad vagy valami, ezert nem akarok egybol orvoshoz menni de ha hetvegen is fajna, akkor mar lepnem kell. Ha addig fennallna ez, haziorvoshoz menjek eloszor, vagy mar rogton valami speci helyre? Valaszokat koszonom!

2020. dec. 28. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig fájt. Olyan szinten hogy a fejem alig bírtam forgatni. Voltam fül-orr-gégészeten semmit nem tudtak vele kezdeni. Fájdalomcsillapító és kész. Vettek le tünetet nem volt streptococcus. Ezért érdemes lehet elmenni hogy vegyenek le kenetet.
2020. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!