Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Maszkok kilyukasztásával,nem...

Maszkok kilyukasztásával,nem hordásával,kitalált koronavírussal "kampányoló" több tízezres csoport uszít Facebookon, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam meg, hogy léteznek, hogy az egyik barátnőm gyűlölet üzenetet küldött nekem, hogy holnaptól nem hord maszkot, inkább megy dutyiba.Aztán láttam, hogy egy olyan csoporthoz csatlakozott, ahol azt írták több ezren, hogy hogyan szedik ki a maszkokból a betétet, meg kilyukasztják őket, meg nem fogják hordani, hiszen ez csak kamu, kitaláció, ők még nem láttak koronavírusost stb. És ennek a csoportnak több, mint 45ezer követője van. Nekem ez olyan mint egy szekta. Ennyire rossz az emberek hozzállása, nincs közös felelősségvállalás? Mindenki összeesküvést lát már mindenben?
2021. jan. 3. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Valószínű, ha nem kellene kihalt utcákon is hordaniuk, illetve nem néznének úgy mint a véres rongyra arra aki pl asztmás és leveszi a kihalt utcán, adnának a munkáltatók szüneteket az egész nap maszkban dolgozóknak, akkor ebben a szélsőséges csoportban max 100 fő lenne.
2021. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Jelentsd őket. Ha rajtam múlna, egytől-egyig mennének a dutyiba.
2021. jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Én egyszerűen nem hiszem el, hogy van ember, akinek legalább a tágabb környezetében nincs koronavírusos. Csak a munkahelyemen 5 fertőzött volt eddig, pár hét alatt, a településen 50 feletti a számuk. Szerintem ezek az általad említett emberkék simán csak nem hajlandók elhinni, hogy a megbetegedéseket a covid okozza.


Amúgy a “ barátnőddel” a helyedben nem nagyon találkoznék mostanában, amíg észre nem téf.

2021. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Ja mert egy darab rongy megvéd. Igaz a tobbi ruhaval mossak stb de megvéd. Mitől? Nem tagadom a virust.
2021. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom a normális életet akarók csoportjára gondolsz. Én először szórakoztam rajtuk, aztán már idegesítettek, most meg azt gondolom, hogy aki hülye haljon meg. Majd az oxigénmaszkkal a fejükön is szidják akkora pofával az életüket mentő orvosokat mint a facebookon. Biztos, hogy a kórházi ágyon már mindegyik meggondolná magát. Szánalmas az összes.

Néha megnézem van-e ismerősöm a csoportjaikban, kettőt már töröltem is. Nem kellenek agresszív hülyék az online terembe.

2021. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Jogos , a műbalhé 10 milliók életét munkáját tiporja megszűnteti . Nagy üzlet pár 100 érdekeltségnek . Kormány pártok es média sokkolás , nincs járvány sem annyi halott . De emberi jogaid sincsenek tavasz óta , nem voltak nrm is lesznek . Kevesen vannak akik ezt észlelik , a többség retteg a halaltól . F@szkalap Majoros Pé meg a többi nyomi léhűtő reklámozza a kamu szenvedését . Kijárhattak a kórhazbol meg vissza ? Amikor a hatalom korlátoz a nem jó de mikor meghűl es beviszik mentsék meg és ujabb tilalmakat követel a tudatlan proletár .
2021. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Az emberek nagy része kényelmes, buta és önző. Nem bírják elviselni, hogy létezhet bármi, ami őket korlátozza. Éljenek a többiek!
2021. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként látható, hogy itt a Gyakorin is egyre inkább mérgeznek ezek a “normális életet” akaró emberszerűségek. Minden maszkellenes meg vírushisztit emlegető hsz. fel van pontozva, akik meg próbálnak védekezni, azok le vannak minősítve. Az persze, egyik normáliséletes maszkvagdosónak sem jut eszébe, hogy pont miattuk nem lesz normális élet még jó darabig.
2021. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
7-es legalább olyan kényelmes, buta és önző, mint ezek a csoportok. A másik szélsőség.
2021. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
3-as, Letiltottam őt és írtam neki, hogy ne menjen a beteg anyjához. Nekem azt írta hogy minket,akiket elhisszük ezt fertőzött meg a média és a lelkünket
2021. jan. 3. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!