Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 600000-en igényelték a vakciná...

600000-en igényelték a vakcinát,lassan 20000 embert beoltottak komolyabb mellékhatás nélkül.Ez mennyire fogja növelni az oltási "kedvet"?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen.
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
55%
ha ezen mulik hogy abbahagyjuk ezt a komediat, maszkozast, akkor en leszek az elso a sorban az oltasert.
2021. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
50%
Én enélkül is beoltattam volna magam, de így még jobban szeretném. Szerintem ez másokra is ilyen hatással van.
2021. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
47%
Nekem írhatnak 3 milliót is az sem hozná meg a kedvemet! Csak csodálkoznék, hogy mennyi a birka.
2021. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 Salx Narval ***** válasza:
49%
Szerintem az egészséges de tétovázók többségét meggyőzheti a nagy létszámú leoltottság. A krónikus betegségben szenvedőknek viszont még nem tudhatják, hogy rájuk nézve mik lehetnek a negatív kockázati tényezők, jobban mondva nem tudják, hogy a vírustól vagy az oltástól féljenek e jobban. Úgy vélem az ő meggyőzésükhöz szükség lenne a kezelőorvosuk egyénre szabott tanácsára, csakhogy egyenlőre ezt még ők sem merik bevállalni. Többen lesznek akik nem adatják be mint ahogy remélik én legalábbis így vélem. Nyár végére már jobban láthatjuk az arányokat. Minden esetre nem szép dolog birkának nevezni senkit a döntése miatt de lelked rajta "4"
2021. jan. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
36%

Maga a járvány egy nagy hazugság, nem más mint az oltás reklámja. Lefizettek politikusokat, médiát, eü. intézményeket, hogy ezt a gyógyszerlobbit nyomassák. És ezekután "nem szép birkának nevezni", aki beoltatja magát! Amennyi pénzt áldoztak erre a dologra, még azt is kinézem belőlük, hogy valami biológiai anyaggal permeteztek bennünket a cél érdekében. De hogy az emberek immunrendszerének a csökkentése a cél az világos.

De ha csökkent az immunrendszere valakinek, az oltás sem fog erős immunreakciót eredményezni. Ugyanúgy elkaphat minden nyavaját az illető és a legkisebb influenzába is belehalhat.

2021. jan. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
37%
Most hogy az emberek rájöttek a maszk veszélyeire, meg szárazabb az idő egyre kevesebb a betegek száma.
2021. jan. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
47%
Ha más beleugrik a kútba, akkor te is beleugrasz?
2021. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
37%

Az oltásba bele is lehet halni!

[link]

2021. jan. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:
Bele. Senki nem mondta, hogy nem. A betegségbe is. Az arányt kell racionálni.
2021. jan. 6. 07:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!