Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem vettük meg a Pfizert...

Miért nem vettük meg a Pfizertől a Covid19 vakcina licenszét?

Figyelt kérdés
Hamarabb jutna nekünk magyaroknak, mint amcsiból postázgatva, szétosztogatva.

2021. jan. 7. 19:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez baj. Már rég maguknak kéne gyártani az országoknak, persze a kitaláló céget is megfizetve. Nonszensz hogy Amerikából hordják a vakcinát az egész világba, mintha máshol nem lenne gyógyszergyár...
2021. febr. 3. 12:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Arról volt is szó, hogy az orosz vakcinának megvesszük a licencét és mi gyártjuk majd magunknak. Az más technológia, olyat tudunk gyártani gondolom. De azért a gyártás beindítása nem két nap. Gondolom azt is olvastad a hírekben, hogy valamelyik európai gyógyszergyártó, akinek a saját vakcinája nem sikerült, elkezdene gyártani egy olyat, ami már sikeres és hiány van belőle. De ők is csak hónapok múlva fognak tudni nekiállni.
2021. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen pont a napokban olvastam. Szerintem ez a helyes út, nem az egész világnak 4-5 gyógyszergyár vakcináin huzakodni..
2021. febr. 4. 20:12
 14/15 Salx Narval ***** válasza:
Vannak ilyen irányú tervei a kormánynak, mármint oltóanyaggyártó üzem létesítésére. Nemrég beszélt róla Viktor, sőt azt mondta, hogy az előkészületek elindultak és a pénzforrás biztosított, bármit is jelentsen ez. Arról nem hallottam, hogy milyen oltóanyagot kívánnak gyártani de gondolom egy ilyen üzem bármilyen oltóanyagot képes legyártani.
2021. febr. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Itt a kérdésemre a részletes válasz, nagyon érdekes cikk, akit érdekel olvassa el: [link]
2021. febr. 9. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!