Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha olyan veszélyes a covid...

Ha olyan veszélyes a covid védőoltás, akkor miért az eü dolgozókkal kezdik?

Figyelt kérdés
Hogy ők haljanak meg vagy legyenek nyomorékok, akkor ki látja majd el a betegeket.. Ez senkinek, főleg nem a kormányoknak nem érdeke, mert így megbukna egy kormány, össze dölne az ország működése
2021. jan. 8. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért, hogy a hozzád hasonlók fel tudják tenni a napi 10 covid kérdést.
2021. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szeretném látni azokat a reprezentatív statisztikákat, orvosok által hitelesített kutatásokat, melyek szerint a covid védőoltás "olyan veszélyes". Köszönöm!
2021. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha úgyis beadják mindenkinek, akkor nem tökmindegy hogy kivel kezdik?


Én egyébként nem vagyok meggyőződve arról hogy veszélyes, csak nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol fél évente oltatnom kell magamat és igazolni, hogy bármit csinálhassak.


Egyébként, az államnak nem érdeke a hosszú évekig élő egészséges ember, mivel akkor több nyugdíjat kell kifizetni, amire az elöregedő társadalmunk lassan nem lesz képes. Ez persze összeegyeztethetetlen az aktuális kormány érdekeivel, akik szavazóbázisának jelentős részét teszik ki a nyugdíjasok. Ami viszont biztos, ha nem lesz vége a járványnak, senki sem fog tudni focimeccsekre járni.

2021. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

igen

meghalnak ők is, meg azok is, akiket nem tudnak ellátni, kipusztulunk, ez a cél, nagyon okos vagy

2021. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az a véleményemy hogy egyéni szinten senki sem tudja leellenőrizni, hogy mi van abban az adott vakcinában, amit ő belé fognak bele oltani.

Gondoljunk az élelmiszeripar a amit két hónapja vettem magyaros vajkrémet finom volt ezért vettem újra egy héttel ezelőtt De az valami ehetetlen volt Nem tudni, miért, talán eljárás közben valamit másképp csináltak mint előzőleg, Vagy rosszabb minőségű paprikát tettek bele, változtattak az összetételen stb.

Bár elviekben az oltásokat sokkal szigorúbban ellenőrzik mint az élelmiszereket, de itt is szerepe van az emberi tényezőnek, kihagynak egy két lépést, megváltoztatnak egy két alkotóelemet és máris egészen mást kapsz, mint mondjuk akiket elsőként oltottak be. Semmi mást nem marad a kis embernek, csak az, hogy elhiggye hogy biztonságos oltást fog kapni. Egyszerűen mindenki ki van szolgáltatva a másik embernek.

2021. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, szigorúbban, azért tartott ennyi ideig, már rég kész lett volna első adag
2021. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Az oltás egyáltalán nem veszélyes!
2021. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!