Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lassan 10 napja tartó, gyógysz...

Lassan 10 napja tartó, gyógyszertől sem múló taknyosság mitől lehet? Covid okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Pont újév napján kezdődött, azóta folyamatosan szipogok és fújom az orrom. Más tünet nincs, még csak nem is tüsszögök. Náthának hittem, de annak már el kellett volna múlnia, ráadásul szedem a vitaminokat, napi 2 liter teát bedöntök, túlvagyok egy 5 napos Neocitran-kúrán, de semmi hatása, ugyanúgy szipákolok. Kellemetlen, mert mennem kéne dolgozni, de nem tudom, így merjek-e.

2021. jan. 9. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidegben nekem is mindig csöpög az orrom.
2021. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kb. harminc éve vagyok folyamatosan náthás. Nem hinném hogy a covidnak ehhez köze lenne.
2021. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem Covid
2021. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ha nem ment el a szagló ès izlelèsi kèpesseged, akkor nem Covid! Mert a tipikus tûnete közè tartozik az izlelès ès szaglás teljes elvesztèse! Több ismerösöm átesett a Covid viruson ès mindeggyik errôl számolt be, eddig 5 embertôl ugyanazt hallottam!
2021. jan. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem covid főzzél le 1 adag citrom fű teát aztán feküdjél le magadnak.
2021. jan. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De csak magadnak, másnak ne🤷💁
2021. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!