Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon rossz egy napja tartó...

Nagyon rossz egy napja tartó torok fájásra milyen homeopátiás gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Napi 3 miatyánkot.... a homeopátia nem gyógymód... áltudomány.

Amit tehetsz gyógyszer nélkül, a sós vizes gargarizálás.

2019. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Oscillococcinum
2019. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

2-es

hahaha

100 részbe tesznek 1 rész kacsamájat, mint ható(?)anyagot. Aztán ez a híg izé lesz az új egy rész, amit megint 100 részhez tesznek. Mindezt egymás után 200-szor eljátsszák.

Vagyis, ha a kérdező bevesz egy Föld méretű golyócskát ebből, akkor lesz benne - talán - 1 db molekulányi hatóanyag.

Nem magamtól találtam ki, a betegtájékoztatóján van a 200K. Ezek után el lehet gondolkodni a hatásosságán. Szerintem egy friss őszi reggelen az orromon át több kacsamájat szívok be, mint ebben az O-izében van.

2019. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
14%

3-as

Régen ősszel és télen gyakran szedtem az Oscillococcinumot megelőzés és kezelés céljából is. És bevált, mert amikor szedtem, sose voltam megfázva. De természetesen ez is emberfüggő.


"Leghatásosabb akkor, ha az első tünetek megjelenésétől elkezdjük szedni. Influenzás tünetekre (hidegrázás, láz, orrfolyás, fájdalom, köhögés) világszerte alkalmazott homeopátiás gyógyszer az Oscillococcinum. Influenzás időszakban: heti 1 adag (tubus) Oscillococcinum szedése ajánlott.



E speciális készítményt napjainkban szinte minden család jól ismeri. Hatása figyelemre méltó az influenzához kapcsolódó és a heveny vírusos fül-, orr-, garatfertőzések kezelésében.


Az oscillococcinumot szedheti a család minden tagja, csecsemők, gyermekek, várandós anyukák, felnőttek és idős emberek is. Gyermekeknél történő alkalmazás:Influenza vagy heveny vírusos fertőzések."

2019. szept. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én semmit sem szedek, mégsem fáztam meg. Úgyhogy, ha véletlenül szedtem volna, mindjárt rá is foghattam volna...
2019. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Imádom, hogy annyira buta emberek vannak, tudományos konszenzus van arról, hogy a homeopátia hatástalan, semmilyen módon nem igazolható a hatása, még egy teljesen laikusnak is egyértelmű, hogy nem is lehet neki hatása, de azért terjesztik az emberek, hogy meggyógyultak tőle... meg sem fordul a fejükben, hogy anélkül is meggyógyultak volna. Ennyi erővel a kézmosásnak is tulajdoníthatnátok a gyógyulásotokat, meg betegség-mentes időszakokat, "mióta napi 5x kezet mosok, nem vagyok beteg sőt meggyógyultam a náthából is", annak még értelme is lenne, sokkal több, mint a homeopátiának, az tudományosan bizonyított legalább...
2019. szept. 13. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem a méz szokott segíteni, meg veszek negrót! :)

Általában ez helyrehoz, de ezt nem tudom mennyire homeopátiás.

2019. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

"tudományos konszenzus van arról, hogy a homeopátia hatástalan, semmilyen módon nem igazolható a hatása"

A tudósok és a kutató intézetek a gyógyszerlobbi befolyása alatt állnak. Ezért a homeopátiáról nem mondhatnak pozitívat, mert az jelentősen rontaná a gyógyszergyártók piaci helyzetét.

2019. szept. 13. 12:58
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Egy angol nyelvű tanulmányt sem tudnál elolvasni és megérteni barátom, milyen tudósokról beszélsz te? Azt sem tudod, merre vagy arccal.


Figyelj: Kizárólag homeopátiás gyógyszereket szedj! Kérlek!

A világnak nincs szüksége az olyan szellemi hulladékokra, mint te. Te a természetes kiválasztódást választottad, a gyengék elhullanak. De nehogy bevegyél egy rendes gyógyszert is, hiszen mindenre van homeopátiás alternatíva! Ha legközelebb tudőgyulladásod lesz, főleg ne, semmiképp.

2019. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Figyelj: Kizárólag homeopátiás gyógyszereket szedj! Kérlek!"

Így fogok tenni a továbbiakban is. Az Oscillococcinum enyhítette a torokfájásomat és ma már a munkahelyemre is bemehettem dolgozni. Szép napot neked!

2019. szept. 13. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!