Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik kint dolgoznak mínusz...

Akik kint dolgoznak mínusz fokokban is, azok hogy bírják? Nem szoktak megfázni? Például utcai gesztenyeárusok stb...?

Figyelt kérdés
Ti bírnátok órákig?

2021. jan. 11. 23:54
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Megszokás kérdése vagy egyszerűen van, aki bírja?
2021. jan. 12. 00:00
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
tanulni kellett volna es akkor nem kene ott dolgozni
2021. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

A hidegben való munka tartós eredménye nem megfázástól jön ki évekkel később, nyilván nem egy gesztenyést kell példának felhozni hanem építőiparban lévőket mondjuk, ha jó fiatalon kezdték 30-as éveikre az ízületek, derék, hát, esetlegesen a fogak is megsínylik a kinti melót.

Nálunk az elmebeteg beruházó a téli időszakban is dolgoztatta a dvtk stadionon az ukránokat, szerintem olyan magasban szerelni, csavarozni, sok réteg ruhában sem biztonságos hisz annyira huzatos.

2021. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Alkat kerdese is. Kemeny telben utcai zolsegesnek fizettem. Amig levettem a kesztyum, azt hittem, lefagy a kezem, o pedig nem is volt kesztyuben es meleg volt a keze.

Abban nem hiszek, hogy hozza lehet szokni annak, aki nem ilyen.

2021. jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem bírnám. Diákként elmentem hutohazba kommisiozni, nagyon alaposan feloltoztem, 1-2 hétig bírtam és úgy felfaztam, hogy napokig emlegettem.
2021. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hú, az tényleg durva, ha még csak később fog kijönni a probléma... nem is tudom, hogy erre milyen szabály van. Mindenesetre nálunk a fő utcán a "sapkások" be tudnak húzódni, gondolom ők váltják egymást valahogy.
2021. jan. 12. 10:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
5. válaszoló vagyok: velem a munkatársak nagyon kedvesek voltak és szóltak, amikor mehettünk melegedni. Úgy emlékszem, hogy 50 percenként 10 perc melegedő idő volt stb. Mar 6 éve volt ennek, így nem emlékszem biztosan.^^"
2021. jan. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm hűtőházban dolgozott csirkefeldolgozóban.

Az egyik ideg károsodott neki a hidegtől, ott kellett hagynia a munkahelyét.

2021. jan. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Durva. Mondjuk, ott gondolom erős mínuszok voltak.
2021. jan. 12. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
Miert erdekel?
2021. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!