Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet mellhártyagyulladásom?...

Lehet mellhártyagyulladásom? Tegnap biciklivel kellett menni, és minusz fokok voltak. Én nagyon siettem és totál leizzadtam.

Figyelt kérdés
Jól fel voltam öltözve, de mégis éreztem hogy folyik rólam a víz, a hasamon, hátamon és nagyon fáztam a bciklin. Attól félek mellhártyagyulladásom lett. Még nem fáj a mellkasom, de érzékeny. Mit tegyek, menjek el dokihoz? Vagy várjak mi lesz?
2009. febr. 19. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen rá utaló tüneted, akkor minek mennél orvoshoz? Az érzékenységet lehet csak beképzeled, vagy izomláz is lehet. Ha majd nehézlégzést, mellkasi fájdalamt érzel, akkor lehet gondolkondi az orvoson.
2009. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!