Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van rajtam kívül olyan akinek...

Van rajtam kívül olyan akinek még nem volt kovidos ismerőse?

Figyelt kérdés

Előre szólok hogy nem vagyok vírustagadó! Elég nagy a rokonság, 50 en dolgozunk munkahelyemen... De még egyetlen egy kovidos nem volt,akárki el találkozok egyből rákérdezek, de nincs.

Ez már kezd elbizonytalanítani.


2021. jan. 13. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nekem sincs
2021. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyedül munkatársam unokatestvérének a fia volt az. De szülők nem kapták el.
2021. jan. 13. 19:10
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem volt. Családtag (nem együtt élünk), ismerős, barát, barát házastársa, munkatárs rokona is.

És egy volt szomszédom ápolónő, megyeszékhelyen covid központban dolgozik. Ő is mesélt. Meg orvos ismerősök is.

2021. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Nyilvánvalóan vannak ilyen emberek, még ha kevesen is.
2021. jan. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk munkahelyen a mi telephelyünkön kb. 100-ból 30-40 ember lett az, kórházból jöttek ki tömeges tesztelésre, és akinek pozitív lett, azt hazaküldték. Elég gáz volt az évvégét így lenyomni fele emberrel
2021. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsés a környezeted. Nekem két testvérem elkapta, az egyiknek a férje és a fia is, illetve a férjének a szülei. Kollégák közül 5 pozitív esetről tudok (kb 100 fős egység).
2021. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elég meglepő. Ez dogozóként nekem egy rakás ismerősöm van, aki átesett rajta. Kollégák, családtagok, barátnőm anyukája stb.
2021. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

na, már ilyen kérdés is van?

sajnos én se tartozom a klubodba, ismerősöm apukája meg is halt.

rengeteg vírusost ismerek. 2-3 tucat tuti...és akkor ezek azok, akikről tudok

2021. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Van. Van. De krvara nem jelent semmit.
2021. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Ismerőseim közt, családomban nincs, viszont szerintem én átestem rajta, pár hónapja volt egy iszonyat ronda köhögéses betegségem, és azóta nehezebben veszem a levegőt. Orvosnál nem voltam, mert nem akarok hozzájárulni a túlterheltségükhöz, de bezárkóztam pár hétre egy rakás kajával.
2021. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!