Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért halhatnak meg egyre...

Miért halhatnak meg egyre többen COVIDban?

Figyelt kérdés

Már december is sokkal durvább volt a helyzet mint azelőtt bármikor, mind Magyarországon mind pedig világ szinten, ami az elhunytak számát illeti. És január legelején egy kicsit vissza is esett a napi halottak száma, de az eddigi legtöbb halott, világszinten Január 8.-án volt (14,000+), Magyaroszágon pedig pár napja volt a csúcs.

De az látható, hogy novemberben, decemberben és Januárban minden nap kb. 50*, de akár 100* is annyian haltak meg mint azelőtt...

Hogyan lehetséges ez, ha már jó ideje maszkokkal is védekezünk és már elég sokan kísérleti védőoltást is kaptak, akár már 1-2 hónapja is?



2021. jan. 17. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/111 A kérdező kommentje:

Bocs, a Magyarországi statisztikákat elnéztem... Ott december 5.-én és 19.-én hunytak el a legtöbben, de januárban is kiemelkedően magas eddig a halálozások száma minden eddigi hónaphoz mérten, kivéve decemberhez.


Világszinten viszont tényleg Január 8.-án haltak meg a legtöbben (14,000+), illetve az Egyesült Államokban meg január 12.-én, majdnem 5,000 ember egy nap alatt.

2021. jan. 17. 02:40
 2/111 anonim ***** válasza:
14%
2 nézel, de éppen hogy fordítva van. Nem tudom, milyen "statisztikát
2021. jan. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/111 anonim ***** válasza:
58%

Talán mert mutálódik a vírus? Ez az egyetlen tippem van egyelőre. Ráadásul a hírekben is a vírus mutálódásról olvastam valahol.


Szeretnél virológus lenni? Komolyan érdekel Téged ez a tudományág Kérdező?


Valamilyen ezzel kapcsolatos cikket csak találsz még az interneten némi kutakodás után. Esetleg Valaki az utánam válaszolók közül tud okosabbat mondani az én meglátásomnál.

2021. jan. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/111 anonim ***** válasza:
55%
Mert már mindenkit elkönyvelnek covidosnak, aki meghal. Mindegy hogy kb 2-3 éve küzd a rákkal, halál oka covid, mert ez van most kiadva. Boldog-boldogtalanra ráhúzzák, az már mindegy, hogy a halálának semmi köze nem volt a covidhoz.
2021. jan. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/111 anonim ***** válasza:
74%
Nem minden ország tesz így. De ha más a megközelítés, hogyan tudják megállapítani valakiről, hogy a covid nélkül mennyi ideig élhetett volna? Sehogy. Egy csomó alapbetegséggel akár évtizedekig is élhetett volna még egy csomó ember, aki belehal - igen, a covidba.
2021. jan. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/111 anonim ***** válasza:
68%
Alig oltottak még, es csak par hete. Tobb het kell ahhoz, hogy az oltas hasson, annak a keves embernek akit beoltottak.
2021. jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/111 anonim ***** válasza:
65%
Amir kérdezel, azt nem lehet egy három soros válaszban összefoglalni. Ezt kutatja egy éve a világ több ezer szakembere.
2021. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/111 anonim ***** válasza:
66%
Ma már csak 77 halott, remélem február elsején lesz valamilyen feloldás.
2021. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/111 anonim ***** válasza:
58%
KSH 2020 adatok szerint nem haltak meg többen, mint más években.
2021. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/111 anonim ***** válasza:
51%
@9: Sajnos egyertelmuen tobben haltak meg oktober ota (tavasszal-nyaron pedig kevesebben szerencsere). Eves adat ha jol latom meg nincs, csak I-III. negyedves.
2021. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!