Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szaglásvesztés másfél napra?

Szaglásvesztés másfél napra?

Figyelt kérdés

Mi okozhat ilyet? Múlt szombaton, azaz tegnaphoz egy hete megfázhattam, mert izzadt fejemről levettem a sapkát. Vasárnap éreztem a jellegzetes meghfázásos tüneteket, úgyhogy 3 napig sok pihi, sok vitamin, sok folyadék volt. Szerdán elmentem dolgozni, teljesen jól voltam. Csütörtök is jól telt, az pihivel. (Ilyen szétsszedett munkarendben melózok). Péntek délután azt vettem észre, hogy bár jól vagyok, nem érzek szagokat, ízeket meg tompán. De semmi más tünetem nem volt. Tegnap, azaz szombat ugyanez. Most reggel teszteltem magamat, most meg mindennek érzem a szagát, ha nem is rendesen, mert tompábban, de visszajött a szaglásom.

Ennek lehet bármi köze a kovidhoz? Vagy csak egy gyors lefolyású megfázás volt?


2021. jan. 17. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet. Férjem igazolt pozitív volt, 2 napig nem érzett szagokat. Azon kívül 1 napig folyt az orra. Nekem 5 napig nem volt szaglásom, én is pozitív lettem.
2021. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!