Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másfél hónapja hurutosan...

Másfél hónapja hurutosan köhögök. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Január elején voltam orvosnál, nyákoldót írt fel. Akkor 2 hetet nem mentem iskolába,enyhültek a tünetek de a köhögés megmaradt. Fehér színűt köpök fel. Volt amikor enyhült a köhögés, volt amikor egy nap csak 1-2 volt, de most megint kijött rajtam. Kicsit be vagyok fosva hogy mi lehet ez, nem szeretnék semmilyen szövődményt.


Note; elenyésző mennyiségű, napi 2-3 szál cigarettát szívok el



2019. febr. 18. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tejmentes étrend (amíg meg nem gyógyulsz), gyömbértea, kakukkfűtea, és ha teheted, menj ki minél többet a napra.
2019. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vissza az orvoshoz?
2019. febr. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok sokat hiányozni. Rettenetes minőségben vannak megtartva az órák, és ha kihagyom még annyit sem fogok tudni mintha bementem volna órákra. És gondolom ha ennyi ideig húzódott ez, akkor nem két nap alatt fogok kigyógyulni belőle.
2019. febr. 18. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy otthon kell maradnod, de menj vissza a háziorvoshoz, hogy meghallgassa a tüdőd, lehet gyógyszer kell, vagy egy röntgen.
2019. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!