Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik Herpesz vírus elleni...

Létezik Herpesz vírus elleni vakcina Magyarországon?

Figyelt kérdés
Minden hónapban előjön az ajkamon ami nagyon idegesítő, a patikában vásárolt krémek pedig nem hatásosak.
2021. jan. 17. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van hpv oltás
2021. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vakcináról nem tudok, de 1-2 tippet tudok mondani:)


Ha kijön: lizin c plus, napi 3-4 db 3szor. Nagyon hatásos!

Az, hogy minden hónapban kijön, nem normális. Azt jelzi, hogy le van gyengülve az immunrendszered. Támogasd meg kicsit:)

2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha már elkaptad, akkor mindegy lenne, mert a herpesvírus beépül az idegdúcok közé és lappang, időnként "fellángol" és előjön, főleg ha legyengül az immunrendszer pl. stressz miatt. HPV oltás van, de az nem mindegyik herpeszvírusra jó, az ajakherpeszre speciel nem jó
2021. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is herpeszes vagyok, legutóbb mikor nagyon beteg voltam (tavaly februárban, lehet, hogy már korona volt, ki tudja) hatalmas herpeszem volt... Kellett is bőven idő mire begyógyult. Azóta rendszeresen szedek C-vitamint és nem voltam beteg és ha éreztem is, hogy kiakarna jönni, akkor nem birizgáltam meg semmi és elmúlt.
2021. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

#1: ne terjessz butaságokat!


a HPV oltásnak semmi köze az ajakherpeszhez!

2021. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom mennyire hasznos, de a korábbi években nekem is többször kijött a herpesz kb. 4-5 havonta. Mióta folyamatosan egy multivitamint és omega 3-at szedek naponta, azóta nincs ilyen problémám, természetesen lehet szervezetfüggő a dolog, de sokat nem veszítesz vele, ha kipróbálod.
2021. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!