Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány éves kortól elérhető...

Hány éves kortól elérhető jelenleg a koronavírus elleni oltás? Szülői engedéllyel lehet kisebbeknek is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 10:15
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
29%
Szia! Elérhetô azoknak akik az Egészségûgyben dolgoznak, kortòl fûggetlenûl! Egész fiatalokat nem oltanak, mert ràjuk nem veszélyes a virus, inkàbb az idôsebb korosztàlyt veszélyezteti fôleg!
2021. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg egészégügyi dolgozóknak és szociális otthonok lakóinak és dolgozóinak elérhető.

Gondolom a gyereked egyik sem, és szülői engedéllyel sem lesz az, úgyhogy neki azzal sem lehet.


A gyerekek lesznek a legeslegutolsók, akiket olatni fognak, már ha fogják őket. Amíg nincs tesztelve gyerekeken a vakcina addig biztos nem kaphatják meg, szülői engedéllyel sem.

2021. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerencsétlen gyereket minek oltani? Talán meg akarod betegíteni? Az ilyentől elvenném a gyereket gondatlanság miatt.
2021. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kedves 1-es, semmi értelme annak, amit mondasz, az oltásra azért vártunk hosszú távon, hogy meglegyen a nyájimmunitás végre és leszámoljunk a járvánnyal, de ha a gyerekeknek nem lesz oltás, akkor még mindig fényévekre leszönk a nyájimmunitásról, az oké, hogy jelenleg nincs, de a cél az lenne, hogy legyen, és a gyerekek is megkapják, nem azért mert rájuk veszélyes, hanem azért hogy ne adják tovább, mert ők a legfőbb hordozók!
2021. jan. 21. 16:24
 5/10 A kérdező kommentje:
kedves 3-as, lásd fenti hozzászólásom, elég szomorú, hogy semmit nem értettél meg. jérványról, pedig lassan egy éve másról sincsen szó
2021. jan. 21. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak 18 éven felettieknek az oltási terv szerinti sorrendben.
2021. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező fizetnek ezért a kérdésért neked? Melyik szülő az aki kockára teszi a gyereke életét, egy emberiség ellenes háborúban. Még az ellenségemnek sem kívánom az oltást. Nem még egy ártatlan életet feláldozni! Néztél mostanában tükörbe?

A valóságban azért ilyennel még nem találkoztam. Ezt egy troll kérdésnek tartom.

2021. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
#7 Neked mi van az agyad helyén?
2021. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

"Melyik szülő az aki kockára teszi a gyereke életét, egy emberiség ellenes háborúban. Még az ellenségemnek sem kívánom az oltást. Nem még egy ártatlan életet feláldozni! Néztél mostanában tükörbe?"


Én meg azt nem kívánom senkinek, hogy elveszítsen valakit, akit nagyon szeret az ilyen korlátolt emberek miatt. Ha lehetőség lesz rá, én is beadatom a gyerekeimnek. Várom a lepontozást.

2021. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
16 év alatti nem kaphat oltást. Én a héten kaptam meg, a lapon rajta volt, hogy csak 16 éves kor felett lehet beadni és terhesek/szoptatós anyák sem kaphatják meg. És,hogy miért nem?Mert rajtuk még nem tesztelték(fejlődő szervezetek, sokkal érzékenyebbek, mint a felnőtt emberek.)
2021. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!