Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » COVID 19 fertozes utani 22....

COVID 19 fertozes utani 22. napon jarok es ejszaka (fekvo helyzetben) nagyon kohogok, ugy, hogy aludni sem tudok, miert ?

Figyelt kérdés

Ha pl. allok / ulok tok jol elvagyok, kb percenkent 1t kohogve.


Az orrom teljesen be van dugulva, orrspray nelkul levegot sem kapnek.


Mikor lesz mar ennek a sz@rnak vegre vege ?



2021. jan. 22. 07:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Mikor megfázok úgy köhögök egy hétig hogy majd meg fulladok. Mondom megfázok !
2021. jan. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilvan a COVID 19 sokkal erosebb, mint a megfazas de a tuneteimnek mikor lesz vege ?
2021. jan. 22. 07:15
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
Hát én őszintén jobbulást kívánok, de nem gondolod, hogy az orvosod nagyobb eséllyel tudja ezt a kérdést megválaszolni, mint mi?
2021. jan. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. Aki atesett mar a betegsegen, jobban ismerheti a lefolyasat.
2021. jan. 22. 07:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer elmagyarázta a dokim: fekvő helyzetben hátra felé csorog a hurut a hörgők felé, és irritálja, azért köhögünk akkor erősebben. Ha picit megemeled a párnádat, vagy megpróbálsz ülő helyzetben aludni, talán jobb lesz. Őszinte együttérzésem, én sima megfázás után is négy-öt hétig köhögtem mint a kutya, tudom mit érzel. Jobbulást.
2021. jan. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kiprobalom, koszi. :)
2021. jan. 22. 07:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hason aludni. Nekem sokat segített.
2021. jan. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segit..
2021. jan. 22. 13:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen orrsprayt használsz. Ha régóta használsz ilyen vény nélküli orrdugulást megszüntető sprayket, akkor simán lehet, hogy azok okozzák. Ezeket ugyanis nem szabad egy hétnél tovább használni. Úgy működnek, hogy ideiglenesen, pár órára segítenek, lelohasztják a nyálkahártyát, majd, mikor elmúlik a hatásuk, akkor a nyálkahártya visszaduzzad, jobban, mint normális mértékben. Amit tanácsolni tudok neked, hogy írass szteroidos orrsprayt - nem kell megijedni tőle, mert helyileg hat, nem szívódik fel a véráramba, természetesen ezt sem szabad túlzásba vinni. A másik, amit használhatsz, az a tengervizes orrspray és az orrmosás fiziológiás sóoldattal.
2021. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Snup jo lehet ?
2021. jan. 22. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!