Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz azokkal akik beoltatjá...

Mi lesz azokkal akik beoltatják magukat akármi felé jött ment összedobott vakcinával?

Figyelt kérdés
Ha nem is a rövidtávú mellékhatás, de nem félnek hogy esetleg meddősége lehet tőle ugyanis azon akadt meg a szemem hogy akik gyermeket terveznek azoknak nem lehet beadni egyrészt se már terheseknek. Tehát ők nem félnek ettől? Mert oké hogy nem halsz tőle meg de hát ki szeretne élni gyermektelenül? Jó jó tudom van aki nem akar gyereket de aki akar és mégis beoltatja magát az nem fél ettől. Tekintjünk el most attól a Ténytől hogy nyilván sok káros anyag jut így is a szervezetünkbe ha más nem levegő által amit nem tudunk ki szűrni. Tehát még ér nektek annyit pár krónikus beteg miatt oltani hogy majd nektek ne lehessen gyereketek?

2021. jan. 23. 14:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
A beoltottak majd normális életet élhetnek, az ostoba antivaxerek pedig gubbaszthatnak a négy fal között és írogathatják a hülyeségeiket az interneten.
2021. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Én inkább az ilyenek miatt aggódnék...


[link]

2021. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
Na igen..de hat ha kell ha tüntikézzenek. Majd elkapják a covidot de remelem akkor ha intenzívre kerülnek ki fizettetik velük a kezelést. Az oltás nem kötelező! De úgy érzem ha aki nem akarja beadatni azt propagálja h más se adassa be! És ez már társadalom bomlasztó hatású! Eszement agymosott emberek
2021. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

13-as, igazad van, én is úgy érzem, hogy az oltásellenesek a leghangosabbak, és ők propagandizálják, hogy más se adja be magának. :( De egy valós megalapozott érvet sem tudnak felhozni, miért is lenne igazuk... Valami másik kérdésnél is akkor baromságot olvastam, hogy ők a szívükre hallgatnak :D Beszarás.


Válasz a kérdezőnek: Semmi. Már több ezren megkapták a vakcinát, és nem lett semmi bajuk sem. Az mRNS tehcnológia által pedig nem lehetnek hosszútávú melléhatások. Kötelező oltások pedig eddig is voltak. :)

2021. jan. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%
#14 Mindig a tudatlanok a leghangosabbak, legmagabiztosabbak. Így kompenzálnak.
2021. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Valamiből muszáj, hogy legyen egy kis önbizalmuk, ha már életük úgy sincs. Nem véletlen rohadnának a négy fal között életük végéig.
2021. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, értem, hogy te ezt reméled. Ettől még nem lesz senki sem meddő, és senki nem mondott olyat, hogy bárki meddő lehet tőle. Annyit mondtak, hogy terhesség alatt nem ajánlott. Tudod mennyi dolog nem ajánlott terhesség alatt? Még a bőrápolási rutinodat is meg kell változtasd. Pedig nem leszel meddő.
2021. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező egy idióta.. Én ma kaptam meg az elsőt és semmilyen mellékhatásom nem volt! Faj a karom egy kicsit.. ennyi! Amúgy meg egy penicillin tartalmú antibiotikumot sem szabad szedni ha valaki terhes! Sőt meglepő módon cigizni sem szabad! Tényleg ennyi agymosott buta embert...Nem azért nem lehet oltani a terheseket mert meghal a magzat hanem azért mert még nem tesztelték rajtuk! Nagy okos egy mRNS-tol mitől lennel meddő? Az mRNS képződése a génszintézis alapja! Tehát minden emberben jelen van! ...
2021. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
#17 Szégyeld magad te szemétláda!
2021. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

Összevissza olvastok mindenféle marhaságot, csak az szakorvos professzorok nyilatkozatait mellőzitek. Meg is érdemlitek a rinyálást. Épeszű ember beoltatja magát. Már közel száz éve oltanak mindenkit szerte Európában, itthon is, ezért eltűntek olyan súlyos betegségek, melyek százezreket nyomorítottak meg, vagy pusztítottak el.

2 hónapos korodtól kapod a klf. oltásokat: DiPerTe, BCG, Sabin-cseppek, stb. Na, ezért élsz még.

Akinek van esze, az beoltatja magát.

2021. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!