Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus elleni vakcináknak...

Koronavírus elleni vakcináknak milyen mellékhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés
Bármilyen konkrétan ezzel kapcsolatos információ érdekelne, akár cikket is érdekel

2021. jan. 24. 14:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Az RNS messenger-nek nincsen, mivel nem tartalmaz kórokozót.

Az oroszt és a kínait most fogják majd itthon tesztelni azokon akik beoltatják magukat.

2021. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
A Pfizer és Moderna vakcináknál lehet bőrpír, enyhe fájdalom. Átlag embereknél csupán ezek a mellékhatások. Remélem tudtam segíteni:)
2021. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Rossz esetben megfazas tunetei, amit szivesen elviselnek, ha tudom, hogy vedem magam.
2021. jan. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
2021. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
Halálos, chip van benne, allergia, bénulások, autizmus. A vírusra fokozott immunválasz, vagyis allergia, ami akár súlyosabb lehet, mint maga a vírusfertőzés.
2021. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
XD
2021. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm!


Halál, allergia, bénulás, autizmus, erre hol van bizonyíték? Van bármi bizonyíték hogy valaha védőoltás okozott ilyet? Mi erről a véleményetek? Nem vagyok oltásellenes, de annyit hallom ezeket, hogy már nem tudom mit gondoljak.

2021. jan. 24. 20:37
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha allergiásnak bizonyulsz rá, kaphatsz anaphylaxiás sokkot, ami orvosi segítség nélkül valóban lehet halálos, ezért kell még egy ideig az oltóponton maradni - de ehhez iszonyú pechesnek kell lenni.

Orvos családtagom egy hivatalos oldalon olvasott ideiglenes végtaggyengeségről, de ez is nagyon ritka. A belinkelt cikk is ír ideiglenes arcidegbénulásról, de ez is csak pár esetben fordult elő. Autizmusról még nem hallottam.


Jó ezekkel tisztában lenni, ha nagyon kicsi is az esély, én jobb szeretem az őszinteséget, mint azt hallgatni, hogy "100%-ig ártalmatlan", hiszen mindenki tudja, hogy ilyen nincs.


Az egyes oltóanyagok, illetve a vírusfertőzés kockázatait neked kell mérlegelned, a te tested, a te életed.

2021. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez azért valamilyen szinten megnyugtató! Beteg családtagom miatt kérdeztem elsősorban.
2021. jan. 24. 20:53
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
A súlyosabb mellékhatás valószínűsége kb egy az egymillióhoz.
2021. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!