Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem lesz baj ebből?

Nem lesz baj ebből?

Figyelt kérdés

Tegnap este húzták ki a fogam, az orvos a fájdalomcsillapító mellé antibiotikumot is felírt, amiből napi 3x1-et kell szednem. A gondom az, hogy csak holnap fogom tudni kiváltani a receptet, nem lesz ebből probléma a későbbiekben? Sajnos előbb biztos, hogy nem jutok gyógyszertár közelébe.


Köszönöm!


2021. jan. 27. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, nem lesz belőle semmi gond. A lényeg,hogy miután elkezded szedni, szedd be az összeset az előírtak szerint.

(Tudom, hogy ez nem volt kérdés, de szerintem szedj mellette probiotikumot is.)

2021. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen. Azt is felírta a recept aljára az orvos, hogy Normaflore extra. Muszáj, engem rendszerint meghajtanak az antibiotikumok.
2021. jan. 27. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó. :) Hát nekem anno amikor a fogam miatt kellett antibiotikumot szednem (Dalacin) akkor kb 3 hónapig utána minden bajom volt a gyomrommal és az emésztésemmel. Hiába szedtem probiotikumot. :/
2021. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ez k..urva jó, mert nekem is a Dalacint írták fel. :( :/
2021. jan. 27. 15:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Uhh, bocsi. Nem azért mondtam, hogy megijesszelek. :/ :)

Nyugi, nem mindenkinél vált ki ilyen durva mellékhatásokat, lehet, hogy csak nekem volt ilyen "szerencsém" vele. :)

2021. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azért becsatlakozok, én is szedtem már Dalacint, probiotikum nélkül, és nekem nem volt tőle bajom. Szóval van esélyed megúszni, nyugi.
2021. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt eddig soha semmi gondom Dalacin szedésekor, pedig én nem is szedtem mellé probiotikumot, inkább ettem naponta élőflórás joghurtot, kefirt.
2021. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bízom benne, hátha megúszom azt, ami a második válaszolóval történt. Ma délelőtt kezdtem el szedni, majd meglátom mi lesz. Enterolt vettem mellé.
2021. jan. 28. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Látod, nem kell aggódnod. Mondtam én, hogy én voltam a szerencsétlen 1 a 100-ból, aki a betegtájékoztatókon is szerepel, a súlyos mellékhatásoknál. :D :D


Mielőbbi gyógyulást!


2-es voltam :)

2021. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nem jelentkezett még idáig semmi mellékhatás nálam, csütörtök óta szedem, lassan elfogy (kedden).

2021. jan. 31. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!