Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fajó torkot illetve náthát...

Fajó torkot illetve náthát hogy lehet elmulsztani leghamarabb? illetve honnan tudjam hogy ebböl lehet e h1n1? vagy mi?

Figyelt kérdés

orvosok csak vervetelle tudjak hogy ez az vagy nem

..de bevallom retegek töle,ezert parazok hogy most ebbol meg lehet e az...láz nincsen


2009. nov. 12. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Szerintem nem h1n1, mert nincs magas láz és izomfájdalom. Egy megfázás nem alakul h1n1-gyé csak úgy, nyugi :)
2009. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán nátha! Neo citran, méz!
2009. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok pihenés meleg szobában, betakarva, forró tea esetleg valami neocitran féleséggel kiegészítve.

A torokfájásra van tüneti kezelés is, rengeteg szer van erre, Septofort, Strepfen, Mabucain, satöbbi, satöbbi, mindenkinek más segít, ezeket ki kell próbálgatni, hogy megtaláld Neked mi a jó.


h1n1:

Legfontosabb tünete a magas láz, 38,5+.

Második legjellemzőbb tünete a nagyon brutális torokfájás, sokszor szinte kibírhatatlan.

Az esetek több, mint felében hasmenéssel, hányással jár.

A legjellemzőbb tünet, amivel el lehet különíteni a náthát és az influenzát, az az, hogy mennyire vagy taknyos, ez ugyanis nem jellemző az influenzára.

2009. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagymateával.
2009. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

miert pontoznak itt egyesek,igy azt hiszik nekem nem tetszik a valasz holott semmi közöm nem volt hozza

köszönöm a valaszokat

2009. nov. 12. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

OFF

19:15 - sajnos a yahoo answerssel ellentétben itt sokan a pontozást nem úgy fogják fel, ahogy azt kéne és nem a hasznos/helyes válaszokat pipálják, hanem a nekik tetszőt. Ez persze mondjuk a politika témában nem is akkora gáz, de sok másikban nagyon rossz, emiatt teljesen elveszi a jelentőségét a százalék a név alatt.

2009. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
babérlevélte naon fincsi és egészséges is!
2010. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!