Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek mi volt a Covid tünete ?

Kinek mi volt a Covid tünete ?

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék kinek mivel jelentkezett először a covid !? Köszönöm aki válaszol.

2021. jan. 28. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Így kezdődött: Köhögtem, folyt az orrom, fájt a fejem, tarkóm is fájt, ezek után olyan volt, mintha beállt volna a derekam. Az összes ízületem fájt kb. Szaglásvesztés, hőemelkedés, mérhetetlen fáradtság. Kb. 1 hét alatt kigyógyultam.

Tünetektől számítva a 2.napon PCR teszteltek, ugye ez pozitív volt. :\

úgy kezdődött mint egy nátha, influenzaszerű lett utána.

A szaglásvesztés ijesztő volt nagyon.

Remélem tudtm segíteni.

2021. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nátha szipogás.

Nem is tulajdonítottam neki jelentőséget mert allergias is vagyok annak is rendszeres tünete.

Majd teszteltek kontakt kent akkor derült ki. Észre sem vettem volna ha nem leszek párom miatt kontakt személy.

2021. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem szombaton kezdődött torok kaparás ,éjszaka torok szárazság .

Most az elmúlt pár napban iszonyatos fejfájás . Köhögés torok fájás , egész nyelőcsövem fáj . Orrfolyás tegnap . Levertség fáradság , hő 37,2-37,8 között mozog .... holnap tesznelnek .

2021. jan. 28. 13:14
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja még annyi hogy a szemem is ég . Hullámokban jön rám a rosszullét is.

Ment a zöldkéz!

2021. jan. 28. 13:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást neked !
2021. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Oh Kedves Kérdező, jó, hogy mondod, az én szemem is égett és a jobb rettenetesen fájt is (első voltam).
2021. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 28. 14:39
 8/11 A kérdező kommentje:
Még valaki ?
2021. jan. 28. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Hőemelkedés, köhögés, torokfájás, orrdugulás, szédülés, izomfájdalom, nagyon fáradt voltam, és nem éreztem a szagokat meg az ízeket sem nagyon. A szemem nekem is égett, olyan volt mintha 2 napja nem aludtam volna és közben folyamatosan a számítógépet néztem volna...

Jobbulást Neked Kérdező! Majd írj ha megvan a teszt eredménye!

2021. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fáradtság, hőemelkedés, hidegrázás, fejfájás, orrdugulás, orrfolyás, köhögés, tüsszögés, étvágytalanság, szagvesztés, ízvesztés. Egy hetet csak vegetáltam, wc-re is úgy másztam ki... Ez decemberben volt. Január óta dolgozom, de nehezen megy és azóta sincs szag- és ízérzékelés. Jelenleg is orvosokhoz járok, de persze sokkal jobban vagyok, mint akkor. Remélem lassan visszanyerem az egészségem.
2021. jan. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!