Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Regisztráltam oltásra, de nem...

Regisztráltam oltásra, de nem jelöltem be a kapcsolattartást. Most hogyan fogok értesülni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetek cikkeit látván nem igazán akarom, hogy a kormány (nem egészségügyi hatóságokról, hanem magáról a kabinetről van szó) különböző kapcsolattartási adatbázisaiba bekerüljek.


Így nem jelöltem be a kapcsolattartási rublikát, azonban most a visszaigazoló üzenet azt mondta kb. hogy "ha elfogadta a kapcsolattartást, akkor majd értesítjük a vakcinával kapcsolatos tudnivalókról, valamint a következő lépésekről."


Így akkor most nem értem, hogy engem hogy fognak értesíteni arról, hogy mehetek oltásra?


Előre is köszi a segítséget!



2021. febr. 4. 10:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Telefonon behívnak.
2021. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%

Semmi félelmed nincs a oltással kapcsolatban?

Ezt csak kérdem, mert annyi mindent hallani, hogy nem e lesz mellekhatása?!

2021. febr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindennek lehet mellékhatása, a tonna gyógyszernek amit életed során beszedsz, annak is.
2021. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!