Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az, hogy amíg a...

Miért van az, hogy amíg a "járványtagadóknak" semmi baja nincs a "covidfanokkal", addig fordítva folyamatosan szapulják és támadják azokat, akik kétségbe vonják a járvány mortalitását és a fenntartott korlátozások észszerűségét?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Most éppen nem a 'covidfanokat' szapulod?
2021. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Kicsi édes baràt! Nem tagadja senki a vírust, az oltàst, a jàrvànyt. Mindössze azt mondták, olyan ez, mint az influenza volt. Túléljük felhajtóerő nélkül. Ennyit mondanak.
2021. febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1: De, ha úgy vesszük valóban a covidfanokat szapulom, bár eddig csak fordított verziót láttam/olvastam bárhol.


#2: A vírust tényleg nem tagadja senki (nem is írtam ilyet), a járványt azért már páran kétségbe vonják, az oltás szükség- és észszerűségét meg elég sokan... (kivéve a gyártók és forgalmazók)

2021. febr. 4. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Olyan ez, mint a hitvita. Meg mint a szobabiciklizés. Csak belefáradsz, de nem jutsz sehova.
2021. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Epidemilógus voltam. A voltamon a hangsúly. Nem írhatok semmit el visznek rémhírkeltésért.
2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert erre megy ki a játék
2021. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az ezzel való kommunikáció az ami rossz és azok akik nem talalkoztak ezzel közvetlenül fszságnak tartják ez miatt. Nekem egy családtagom és egy barátom konkrétan belehalt. Én most kínlódok vele és kurv. szar . Kívülről valóban egy influenzára hasonlít láz és köhögés de teljesen más érzés mintha valami zacskó lenne a tüdőd
2021. febr. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!