Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos lettem még 2020...

Covidos lettem még 2020 májusában, akkor 3-4 hétig nem éreztem ízeket, szagokat. Azóta sem jöttek vissza 100%-ig az érzekeim. Van erre valami "gyógyír"/házi praktika? Részletesebben lent írok.

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hogy élte/éli meg az "elhúzúdó covid" tüneteit.

Nekem naponta és ételenként változik, hogy éppen mennyire érzem az ízeket, de akkor is van valamilyen érdekes füstös utóíze mindennek (van amikor csak ezt az ízt érzem evés/ivás közben)

Régebben is hajlamos voltam az ízelelés és szaglás elvesztésére egy egy komolyabb megfázásnál/ influenzánál... én ennek tulajdonítom hogy nálam ez így megmaradt, de már zavar hogy nem tudok egy jóízűt enni/inni. Aki tud kérem segítsen. (u.i. szerintem az orvos még csak rám se nézne ilyennel "ilyen időkben") :(



2021. febr. 7. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gyógymód. Idő és talán rendeződik.
2021. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mar konzultáltak erről szakorvossal, jelenleg nagyon keveset tudnak erről de két lehetőség van. Vagy a nyálkahártya sérült ennyire és azt pár hónapos kezeléssel lehet regeneralodni, vagy a betegség érintette a központi idegrendszert és ezért nem érzel ízeket és szagokat, azzal viszont nem tudja lehet e bármit kezdeni
2021. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
December óta a szaglásom 0.
2021. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!