Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Anális szex okozhat fekélyes...

Anális szex okozhat fekélyes vastagbélgyulladást?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt nincsenek szakértők, de hátha valaki képben van ezzel valamelyest.


Szóval, úgy 4-5 évvel ezelőtt volt egy tartós párkapcsolatom, az akkori párom elmondása alapján életében 1 nővel volt előttem, és már vagy 3 éve volt vele mielőtt engem megismert. Tehát nem volt aktív szexuális élete évekig (óvszer nélkül úgy rémlik nem is szexelt). Na most, mi az akkori párommal kipróbáltuk az anális szexet néhányszor, és óvszer nélkül, ami talán hiba volt, de megbíztam benne és nekem ő volt az első. Sosem okozott ez semmi gondot, azonban kb. 1 évre rá, hogy először kipróbáltuk az anált, durván felfáztam, és a háziorvos valami erős antibiotikumot adott rá. Már a gyógyszer bevételének második napján jelentkezett nálam véres, nyákos széklet, majd miután ez hónapokig fennált egyéb panasz hiányában, végül utánajártunk és a vastagbéltükrözés azt mutatta ki, hogy a vastagbelem legalsó 20 cm-e gyulladt. Azóta a legutóbbi tükrözés szerint ez lecsökkent az utolsó 10 cm-re akkor, tehát mondhatni, hogy jelenleg a végbél a gyulladt, vagyis a vastagbél, csak legalul ha ez érthető.


Komolyan azért lett egy gyógyíthatatlan autoimmun betegségem mert párszor óvszer nélkül csináltam análisan? Vagy inkább az antibiotikum okozhatta vagy ez alapjáraton úgy is megtortent volna velem?! Olvastam, hogy elméletileg RITKÁN okozhat végbélgyulladást, de nekem a vastagbelem gyulladt az alsó részén... Hát nem tudom, és szinte az is kizárható, hogy a partnerem nemi beteg a múltját tekintve. És miért nem szinte egyből jelentkeztek akkor a tüneteim?



2021. febr. 13. 12:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
80%
Autoimmun. Nem Seggbekuki.
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát, ha valóban fekélyes vastagbélgyulladas, akkor autoimmun. Lehet nem is az, és az is véletlen egybeesés hogy egy pénisz átlagban is vagy 15-20 cm,nekem meg pont annyi a gyulladt rész?
2021. febr. 13. 13:14
 13/26 anonim ***** válasza:
63%
Olvasgass még sokat a neten. Majd meggyógyulsz. És bunkó voltam.
2021. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%

Szerintem tudat alatt te már eldöntötted, hogy márpedig akárki akármit ír és orvos is akármit mond, ez az análtól van.

Én is idézek egy orvosi oldalról: A köhögés rákot is jelezhet!

Igaz? Igen. Valószínű? Nem, nagyon kicsi az esélye. Megijedsz? Hát hogyne.

Az öndiagnosztizálással semmire nem mész. Menj el orvoshoz, vele beszélj erről.


"az is véletlen egybeesés hogy egy pénisz átlagban is vagy 15-20 cm,nekem meg pont annyi a gyulladt rész?"


Szerintem a volt párodnak mérd le milliméter pontosan a péniszének a méretét és hasonlítsd össze a gyulladással. Ha a gyulladás nagyobb, biztos nem ettől van! *Irónia

2021. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem sikerül felfogni, hogy nem attól van?
2021. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
86%
De ha ebből indulunk ki, akkor minden meleg férfi ilyen betegséggel küzdene.
2021. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, és mit beszéljek az orvossal azon túl, hogy 3 éve járok orvoshoz kontrollra, szedek gyógyszereket erre stb. Nyilván 1x se említette a nemi bajt. És én tudomásul veszem a válaszokat, de szerintem más sincs ezzel jobban képbe mint én, sokan a vastagbélgyulladásrol se tudják h micsoda, mivel jár, mi okozza stb. Szóval legalább indokolhatnátok a válaszaitokat, mert így nem tudom mire alapozzátok.
2021. febr. 13. 13:28
 18/26 A kérdező kommentje:
És akkor ez azt sem jelenti, hogy nemi beteg volt a srác vagy h bármilyen szinten köze van a betegségemhez, igaz?
2021. febr. 13. 13:30
 19/26 A kérdező kommentje:
#16: hm, ez jogos, de nem tudom a melegek űzik-e gumi nélkül, hiszen azzal biztonságos és ha én azzal csináltam volna nem is merült volna fel ez bennem.
2021. febr. 13. 13:45
 20/26 anonim ***** válasza:
68%

Attól nem alakul ki, viszont az irtitáció miatt aktív szakaszba sodorhat.


(Az enyémtől max 12 centin gyulladna be xDDDDD)

2021. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!