Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltassa be a krónikus beteg...

Oltassa be a krónikus beteg 63 éves nagymamám a korona vírus elleni vakcinával? Eléggé félunk a vírustól,viszont kissé a vakcinátol is?

Figyelt kérdés

#oltás #korona #Kronikusbeteg
2021. febr. 23. 19:07
A kérdező szavazást indított:
Oltassa be
Inkább ne
42 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Nekem mindegy.
2021. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hahaha. Nagyon vicces vagy "kedves" első, ezért kijár a jutalomfalat! ;)
2021. febr. 23. 19:15
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Az a vicces, hogy ebben a kérdésben idegenek válaszára vártok, nem tudtok egyedül dönteni.
2021. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Annyira biztosan nem féltek, ha random laikusok véleményére alapozva akarjátok eldönteni... azért ennyire legyünk már felnőttek, hogy egy oltás beadatásáról önállóan döntünk, pláne mivel minden HIVATALOS információ elérhető az interneten.
2021. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Tapasztalatokra,( ha van valaki, aki beadatta magának, vagy egy csaladtagja), nekik mik az észrevételeik ezzel kapcsolatban, szerintem ez egy normalis kérdés, egy fontos témában.

Csak vannak páran sajnos, akik olyanhoz is hozzászólnak ami nem érdekli őket, itt élik ki magukat. Szörnyű.

Remélem van még olyan is, aki normális hozzászólást tud közzétenni.

2021. febr. 23. 19:20
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Oltassa be, ha elkapja akkor kb 0.5-3%, hogy belehal, nagyobb esellyel korhazba kerul. A lotton nincsenek ilyen jo eselyek, ezt azert jobb lenne elkerulni?
2021. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Oltassa, de jól gondoljátok át melyik vakcinával. Kínaitól én tartozkodnék, de az orosz sem valami szimpatikus. 6os véleményével egyébként egyet értek. Tapasztalatom annyi van, hogy mivel egészségügyben tanulok én megkaptam, méghozzá Pfizer vakcinát. Semmi extra mellékhatás nem volt, érdekeset nem tudok mondani.
2021. febr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
Ha krónikus beteg - akkor azzal az orvossal konzultáljon erről, aki kezeli. Sokfajta "krónikus betegség" van, jobb, ha az orvos, aki ismeri mi baja, az ad tanácsot.
2021. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

En nem gondolkoznek azon sem, hogy melyikkel - a szuleimnek is ezt tanacsolom.


Keves olyan dontes van (talan nincs is mas), amivel ennyivel tudja most nagyanyad a varhato elettartamat (nem szep szo) novelni. Meg ha lancdohanyos lenne es most hirtelen letenne, az sem lenne annyira hasznos, mint az oltas. Ha nem olt, mindenkepp el fogja kapni elobb vagy utobb (par het, honap, egy ev?).


#6

2021. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem csak a saját életed kockáztatod az oltással, de még a politikát is rossz irányba tereled. Az oltással a diktatúrára szavazol és támogatod a járványhisztériát, az intézmények bezárását.
2021. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!