Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történik ha nem vállalom a...

Mi történik ha nem vállalom a pcr tesztet? Egyszer már volt, többet nem kérek belőle. 10 napig táppénzen kell maradnom?

Figyelt kérdés
Kis hőemelkedés, hörghurut.

2021. febr. 24. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért azonnal korona lenne? Nem csak ez a rohadt vírus létezik.
2021. febr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyünk. Ez van.
2021. febr. 24. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk azt tudod tenni, hogy nem arra gondolsz először.
2021. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted én gondolok rá először vagy az orvos?
2021. febr. 24. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem szeretnéd, akkor 10 nap táppénzen otthon önkéntes karanténban, ha az utolsó 3 napod tünetmentes, a 11. napon mehetsz, amerre látsz.
2021. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Munkahelyemen is többen elkapták, náthás-köhögős betegség hőemelkedéssel, de a makacsabbik fajtából. Egyáltalán nem biztos, hogy covid.

De ha nem tesztelsz, akkor 10 nap karantén táppénzen.

2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Koronavírus ide vagy oda, aki köhög és beteg, és folyik az orra meg tüsszög, esetleg hőemelkedés van, akkor is maradjon otthon, mert egy szimpla megfázást sem kellene átadni a másiknak.
2021. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mindent a covidra fognak. Kíváncsi lennék, ha letesztelnék a gárdát és felének pozitív lenne a másik felének meg negatív, az mivel magyaráznák?

A tesztet én sem vállalnám, nem kötelező, ne vállald. Ha beteg vagy, maradj otthon táppénzen, pihend ki, majd meggyógyulsz. Nem fogunk mind meghalni.

2021. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis vállaltam a tesztet, de elhúztam a fejem mielőtt az agyamig felért volna a tesztpálcika, így is pozitív lett. Torokból már nem is vettek mintát mint decemberben. Harmadszor egyáltalán nem vállalom. Hétfőtől csütörtökig voltam gyenge mint a lepkefing, már jól vagyok.
2021. febr. 26. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!