Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az emberek miért teszteltetik...

Az emberek miért teszteltetik magukat?

Figyelt kérdés

Igazából nem mindegy mitől beteg az ember? Én ha otthon rosszul érzem magam, otthon maradok pihenni, nem megyek közösségbe bármitől is legyen az.

Akkor felmerül a kérdés, miért kell rontani a statisztikát meg a számadatokat tesztkéréssel?

Arról nem beszélve, hogy saját magával kicseszik az ember ha még karanténba zárják (Most tekintsünk el azoktól az esetektől ahol kötelező pl munkahelyek)



2021. febr. 27. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Azt ne feledd, hogy a betegség után 3 hónapra felmentést kapsz a karantén/kötelező tesztelések alól.
2021. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Mert egy normális munkahelyen csak úgy engednek vissza dolgozni, ha tesztelnek
2021. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbi tesztjeim voltam:

Decemberben erős fejfájás, hőemelkedés, hányinger. Nem tudtam vele dolgozni, és decemberben az ember szabadsága véges. Na meg reméltem volna egy laborvizsgálatot. A háziorvos rögtön a tesztet rendelte meg. Nem tudom, mondhattam-e volna nemet, de ha igen, minimum 10 nap táppénzen. Így meg negatív teszt után, mikor jobban lettem mehettem vissza dolgozni.

Január: gerincfájdalom. Egy nap összeestem a fájdalomtól, nem bírtam felállni, a mentők vittek be a sürgősségire. A röntgen csigolyatörést mutatott, felvittek az idegsebészeti. Osztályra csak negatív gyorsteszttel mehettem. Pár nap múlva műtét, előtte kötelező volt az újabb teszt.

Február: Hazamentem, lábadoztam. Megjött a szövettani eredmény: daganatos beteg vagyok. Ahhoz, hogy folytassák a kivizsgálást, és megkezdjék a kezelést, be kell feküdni. Ahhoz viszont kötelező a teszt!

Bentlétem alatt egy szobatársam pozitív lett. Mindenkit teszteltek, én negatív lettem, de egy másik beteg pozitív, így hazaküldtek. Most mint kontakt, karanténban vagyok. Ha letelik, negatív PCR-rel mehetek csak vissza.

Tehát ha szeretném, hogy a daganatos betegségem kezelve legyen, akkor márciusban újra teszt!


Ez így már hat teszt lesz három hónap alatt. Ebből csak egy tünetek miatt, és azok sem klasszikus Covid tünetek voltak.

2021. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

"Arról nem beszélve, hogy saját magával kicseszik az ember ha még karanténba zárják"


Ha viszont nem zárják karanténba, akkor terjeszti a vírust.

2021. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
mert unatkoznak
2021. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én pl. azért, mert ha COVID, akkor csak úgy mehetek vissza sportolni ha volt tüdővizsgálatom és EKG-m, hogy kizárják a szövődményeket
2021. márc. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!