Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem beszél senki a...

Miért nem beszél senki a hosszútávu mellékhatásokról? Tök jó hogy 90% meg 200% os hatékonyságról beszélünk, de mégis...

Figyelt kérdés

Mindenki teljesen figyelmen kívül hagyja a hosszútávú mellékhatásokat, én pont épp ezért nem akarom beoltatni a közel jövőben.


Csak egy két példa...


Fülöp szigeteken tömegével haltak meg gyerekek amikor a dengue vírus ellen készítettek vakcinát, és kiderült hogy a vakcina mellékhatása miatt volt ez. ÉS akkor nem is volt még elkapkodva a vakcina gyártás mint most


Észak Írországban narkolepsziát okozott egy vakcina mellékhatás, tönkretéve rengeteg ember életét


A pfizer vakcinánál pár hónapja megjelentek mellékhatások és ráadásul csak nőknél, amik halálosak lettek volna ha nem avatkoznak közbe


Most ezek mellett nagyon király hogy orrba szájba rendelgetünk kínai meg orosz vakcinát, az előbbiről 0 dokumentáció van, a másikról meg volt egy kis botrány hogy nem az került forgalomba amit klinikailag teszteltek


Én értem hogy minél hamarabb ki akarjuk tenni a lábunkat a szabadba, de minek az árán?



2021. márc. 1. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
Pont azért, mert akkor kiderülne az igazság is.
2021. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Ami nincs, arról nem kell beszélni sem.
2021. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
47%

Dehogyisnem. Cilike beszél róla:

[link]

2021. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
13: Mi ez az összevágott sz*r?
2021. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
#14: Ez nem összevágott. Ezt mondta. Meg lehet nézni máshol is, ha nem hiszed.
2021. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Látszanak a videón a vágások :D jelentettem is ezt a sz*rt.
2021. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
26%

"Látszanak a videón a vágások :D jelentettem is ezt a sz*rt."

És így tűnnek el bizonyítékok az éterben...

Ezért nincsenek hiteles ellenforrások akár a vakcinával akár az oltással kapcsolatban, egyszerűen eltüntetik őket és annyi...

2021. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Valóban ezt mondta, megnéztem a Facebookon, de aki azt gondolja, hogy ez nem csak egy egyszerű nyelvbotlás, annak komoly gondok vannak a fejében.
2021. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
57%

17: "hiteles".


A kamu szarokat tüntetik el.

2021. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
19-es pont hogy nem csak azokat...
2021. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!