Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik családnak van igaza?

Melyik családnak van igaza?

Figyelt kérdés
Az én szüleim (főleg anyám) teljesen bezsongott a covid-tól, olyan szinten, hogy csak erről néz híreket, minden témája ekörül forog, szerinte az ember kb. ki se tegye a lábát otthonról. Párom családja ellenben tesz az egészre magasról, családi összejöveteleket szerveznek rendszeresen. A kötelező előírásokat betartják, de nem félnek, utaznak is rendszeresen az országban. Személy szerint túlzónak érzem mindkettőt, én valahol a kettő közt gondolom az igazságot. Mindenesetre anyósék ma nagyon megsértődtek, hogy lemondtuk magyarázat nélkül a találkát...

2021. márc. 6. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Annak a családnak, aki szigorúan elszigetelődik.
Annak a családnak, aki úgy éli az életét, mint azelőtt.
A kettő közt.
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

A második felelôtlen, ezzel másokat veszélyeztet.


Az elsô csak a saját lelki békéjét veszélyezteti a túl sok hírnézéssel, az meg az ô dolga.

2021. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyósék az unokára hivatkozva (gyerekláthatás miatt) ragaszkodnak ennyire a találkához.
2021. márc. 6. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
2 között kellene lenni valahol középúton.
2021. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Pont most egy pár hete ki lehetne bírni, egyébként megértem persze, hogy látni akarják az unokát. #1
2021. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az unoka most ott van náluk (nem a mi gyerekünk), egyébként egész covid alatt jóformán találkoztak rendszeresen, talán a tavaly tavaszt leszámítva, szóval még csak arról sincs szó, hogy hónapokig ne látnák egymást.
2021. márc. 6. 14:36
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát biztosan nincsen "igaza" annak a családnak, aki annak ellenére, hogy nem akar találkát, mégis leszervez egyet, majd _magyarázat nélkül_ lemondja.
2021. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem magyarázkodtunk, mert úgysem értenék meg. Ők nem félnek ettől az egésztől kicsit sem, a magyaráztunkat úgysem tartanák érvényesnek, ismerjük őket.
2021. márc. 6. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

7: Az legyen az ő gondjuk!

Amit ti csináltatok az viszont nem a mentális egészség jele.

Először hazudtok nekik, beugratjátok őket, majd illetlenséget csináltok mulasztással.

2021. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
7: Semmilyen magyarázkodás nem kell, csak egy indok: Félünk, nem akarjuk. Ennyi.
2021. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hazudtunk, mert nem volt tudatos az egész. Menni akartunk, majd anyám állandó riogatásának a hatására ma délelőtt pánikrohamom lett. Nem, nem gondolom, hogy anyámnak igaza van, de naponta beszélek vele többször, mert teljesen kezd becsavarodni az állandó covicovidcovid-olásnak hála, megőrjítve ezzel apámat is. Ez pedig kihat az én mentálist egészségemre is már... Miután rossz állapotba kerültem, utána párom sem mert itthon hagyni engem egyedül.
2021. márc. 6. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!