Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudtok Izraelről? Szerinte...

Mit tudtok Izraelről? Szerintetek ők már jobban fellélegezhetnek annak köszönhetően, hogy már a lakosság több, mint felét beoltották covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

A kísérletek alapján a pfizer pl 90-92%-os védettséget nyújtott az önkéntes oltakozóknál, miért lenne ez másképp egy 10milliós lakosságra vetítve?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. márc. 6. 15:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha találgatások helyett megnéznétek?

[link]

Napi halálesetek száma erősen, napi új fertőzések száma lassan, de biztosan csökken.

2021. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es! Lépjen be a halál az agyhalott konteós csoportodba..
2021. márc. 7. 14:39
 13/15 anonim válasza:

Izraelben matol (marc 7, vasarnap) kinyitottak az uzleteket, az ettermeket, az iskolakat, a bevasarlo kozpontokat. Minden egyeb munkahelyen is megindult a munka. (Izraelben a vasarnap a het elso munkanapja. A szombat az, ami naluk a vasarnap)

Az uj megbetegedettek 97%-a meg nem kapta meg mindket oltast.

2021. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Kérdező!


Hol írtam olyat egy szóval is, hogy be kell lépni bármilyen csoportba? :)

Egy szabadon elérhető, nyílt facebook csoport elérhetőségét adtam meg, ahol hiteles, forrásokkal, mindennemű bizonyítékkal alátámasztott infók vannak naprakészen a témában.

Ha ezt te csípőből elutasítod, az a te döntésed. Én meggyőzni senkit semmiről nem akarok, csupán azok számára szeretnék információt nyújtani, akik nem zárkóznak el a gondolkodástól, a világ és így a jelenlegi helyzet működésének megismerésétől.

Megértettem, hogy te nem ezt a tábort erősíted, márcsak azért sem, mert egy egyszerű információközlést nem tudtál rendesen értelmezni. Úgyhogy nyugodtan hagyd figyelmen kívül a válaszom.


Mellékesen neked és a hozzádhasonlóknak szívből kívánom, hogy, ha még nem vagy beoltva, akkor mihamarabb sorra kerülj! :)

2021. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ahh legutóbbi, bocsi, nem tudom mikbe voltam..:D
2021. márc. 19. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!