Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz ha csak a lakossága...

Mi lesz ha csak a lakossága csekély része lesz hajlandó beoltatni magát a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 09:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a következő lépés az lesz, hogy kötelezővé teszik, ahogy most is vannak kötelező oltások. Majd bizonyos helyekre nem mehet be aki nem oltatja be magát, vagy bizonyos rendezvényekre esetleg nem ülhet repülőre stb.

Hangsúlyozom én azt mondom, hogy ezt kellene csinálni vagy hogy ez jó módszer lenne hanem azt, hogy erre látok esélyt.

2020. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
*en nem azt mondom
2020. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki átesik rajta a virus meg majd lemegy
2020. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%

3 vagyok

Kb egy hete kaptam el de nemfogom beoltatni magam

2020. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Mi legyen? Erőszakkal kényszeroltás?
2020. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az influenzánál. Semmi
2020. nov. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
Fostok az oltástól? Hülyék vagytok? Ha engedélyezik, azt jelenti nem veszélyes. Nem idióták dogoznak az oltások kifejlesztésén.
2020. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért ajánlanám, hogy nézz utána egy oltás hivatalos kiadásának, mert amit csináltak, az nem az :)
2020. nov. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
semmi, mi lenne?
2020. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%

Egy oltást éveken keresztül tesztelnek. A mostani gyorsan kifejlesztett vakcináról viszont még a tudósoknak sincs halvány lila fi..juk,hogy évek múlva nem okoz-e valami gondot a szervezetben. Persze hogy sokan tartózkodnak tőle. Ez nem egy házi készítésű mosószer, ami ha nem jó, kidobod. Itt emberi életekről van szó.

Van benne valami, amit az egyik válaszoló írt, hogy majd nem engednek ide-oda, de viszont akkor azzal is száloniuk kell, hogy sok esetben nem lesz annyi fogyasztója a társadalomnak. Lehet páran emiatt csődbe is mennének. Gondoljunk csak a repülésre. Ha csak a fele lakosság emiatt nem repülhetne, az mennyi pénz kiesést okozna nekik? Meg lehetne sorolni. Tehát az efajta fenyegetés irreális lenne gazdasági szempontból szerintem.

2020. nov. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!