Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki foglalt már előre...

Valaki foglalt már előre Covid elleni védőoltást a Nemzetközi Oltóközpontban? Mi a véleményetek a lehetőségről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Agyament aki ilyennel foglalkozik, örülök hogy nem kötelező.
2021. febr. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Mi igen, ismerőseink között is vannak, akik igen. Nyilván úgy gondoljuk, hogy jó lehetőség, különben nem regisztráltunk volna.
2021. febr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre csak tájékozódom nem hivatalos fórumokon. Nem gondolom, hogy rossz lehetőség.
2021. febr. 24. 11:23
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Nálam is jelentkezhetsz, ígérni én is tudok, pláne pénzért.
2021. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez azt hiszem el is dőlt. [link]
2021. febr. 25. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Ez azt hiszem el is dőlt" Hát, nem tudom. egyik nap ezt mondanak, másik nap azt. Az év vége még nagyon messze van.
2021. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Addigra, ha egyáltalán sorra kerülnek az emberek el fogják fogadni akár a kazahsztáni vakcinát is, akkora a nyomás. Botrányos a kommunikáció. A szegény idős emberekre mutogatnak Szombathelyen, hogy minek mentek a megadott időpont előtt órákkal az oltásra? Azért barátom, mert ezt szokták meg az elmúl évtizedek alatt az egészségügyben. De nem akarok vitát szítani. Magyrország tényleg úttörő, hogy az EU előtt nyitott kelet felé vakcina ügyben. De én választottam volna a Pfizer és a Moderna közül, aztán jön az orosz meg a kínai....
2021. febr. 26. 02:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Felőlem mindenki mehet 1 órával korábban is, csak akkor ne nyafogjon senki, hogy mint a heringek.

Egyébként meg másfél órával később kezdték, úgyhogy inkább ez volt a gond.

2021. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy másfél órával később kezdték?
2021. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!