Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tesztelés utáni megbetegedés?

Tesztelés utáni megbetegedés?

Figyelt kérdés

A párom hétfői napon a munkahelyén pozitív koronavírus tesztet produkált, így karanténba kerültem vele 10 napra. Újabb tesztelésre küldték velem együtt pénteken a helyi mentőállomásra. Én teljesen egészségesen, mindenféle egészségügyi probléma nélkül mentem. Leteszteltek, negatív lettem, de rá kb. 15 percre mégegy tesztet csináltak mindenkinek, aki negatív lett, mondva, hogy azt a mintát továbbküldik pontosabb kivizsgálásra, majd 2-3 nap múlva értesítenek az eredményről.

Ezután, mikor hazaértünk, kb. 1-1,5 óra múlva elkezdtem magam furcsán érezni. Éreztem, hogy lázasodok be. Valóban belázasodtam, hidegrázás, gyengeség, később erős fejfájás. Aznap éjjelre elmúltak a gondok. Majd másnap megint rosszul voltam, estére pedig addig még egy betegségemnél sem tapasztalt percenként váltakozó hőhullámok törtek rám.

Ma már teljesen jól vagyok.

Mai nap hívtak a járási hivataltól, hogy a második, kivizsgált tesztem pozitív lett. De semmiféle igazolást erről nem kaptam, csak a karantén határozatát.


Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e valaki hasonló helyzetben? Hogy egészségesen ment oda, majd tesztelést követően néhány órán belül megbetegedett? Mindezt negatív helyben igazolható első teszttel, majd a "kivizsgálást igénylő" minta szerint (nem igazolt) pozitívval?


Normális válaszokat előre is köszönöm!



2021. márc. 7. 23:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

10

Az a baj, hogy a lábtörés nem fertőző.

2021. márc. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

11: Egy kamuvírussal sem lehet megfertőződni.

[link]

2021. márc. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
38%
Magadat járatod le ezekkel a bitchute videókkal. Többször kaptak büntetést dezinformáció terjesztése miatt.
2021. márc. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

#12: Azon gondolkodom, ha kamu vírus, akkor nekem mitől ment el a szaglásom egy hétre? 48 éves vagyok, sokszor volt légúti nyavalyás, de soha nem ment el a szaglásom...


A lányomnak meg fertőzés után (ja, neki is volt szaglásvesztése) két hónappal fantomszaglása lett, és a fül-orr-gégész nem talált semmilyen eltérést.

Lehet, 21 évesen valami neurológiai problémája volt, ami magától elmúlt???

2021. márc. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Szinten atveszeltem a betegseget, az egesz csaladdal egyutt. 4 eve nem voltam beteg, orvosom sincs, de meg most, 2 het utan sem vagyok a toppon.
2021. márc. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%
Novemberben voltunk betegek, még mindig nem vagyunk egészségesek. Beküldeném a covid osztályra önkéntesnek az ilyen ostoba konteósokat.
2021. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
47%
Addig tesztelnek amig pozitiv nem leszel. Ez a kovid osztály, konteósok. Hagyjuk már! Miért konteós az, aki kételkedik? Ja mert gondolkodik, és megfontolt, nem pedig ész nélküli rettegő. Ez a kovid osztály duma: abba belegondolt bárki is, hogy az ellátatlanság miatt alap betegségek sem derülnek ki, és így lesznek sokan krónikusak? Szóval hagyjuk ezt a kovid osztály dumát, meg hogy az illető teljesen egészségesen halt bele a kovidba. Van olyan ismerősöm aki életerős, sportos, de intenzívre került, mert kiderült hogy vele született, rejtett szívbetegsége volt. Ő sem tudott róla hogy az van neki. Egészséges sportolók esnek össze a pályán hirtelen szívroham stb miatt. Úgyhogy hagyjuk ezt a menj be kovid osztályra, meg konteos dumát. Ez nem érv, de jól hangzik.
2021. márc. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Akkor szerinted is kitaláció, csak a film kedvéért rendezték így, igaz? Vagy ellátatlannak látod őket?

[link]

2021. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
18-as ez kovid propaganda. Semmi más. Rettegőknek mindig jó manipuláció a pszichoterror. Az hogy amerikában több helyen feloldottak minden korlátozást, hogy világszerte csökken a fertőzöttek száma, az nem hír ugye. Ami nem pszichoterror az nem hír. Persze gondolkodni is tudni kéne.
2021. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Kettőnk közül nem én vagyok az, akinek homokban van a feje. A "világszerte csökken a fertőzöttek száma"-ra bármilyen nem Gődény-féle oldal, mint forrás? Csak mert jelenleg még Izraelben is (nem olyan régen nyitottak) újra gond van.
2021. márc. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!