Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha ma regisztrálok oltásra...

Ha ma regisztrálok oltásra akkor kb mikorra kerülhetek sorra, ha 25 éves vagyok és nincs semmi betegségem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre milyen választ vársz? 2 hónapja regisztráltam, több mint dupla idős vagyok mint te.
2021. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 1 év múlva
2021. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Májusban szerintem.Áprilisra le akarják oltani az eddig regisztráltakat.Az kb 3milló
2021. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2021. márc. 9. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha jelenlegi módon akarják megszervezni akkor sose fogunk (én 21 vagyok szerintem kb 1 év a jelenlegi őrületben). Mondjuk nem tudom mit akarnak ha 70ezer ember oltását se tudják megszervezni akkor már inkább dobnák ki patikákba az oltást aztán megveszed magadnak és beadatod az is okosabb lenne.
2021. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez így lenne jó ahogy az utolsó írja...
2021. márc. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!