Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tv2 reggeli műsorában Rózsa...

Tv2 reggeli műsorában Rózsa György ostobának nevezte azt a 6,5 millió magyar embert, aki még nem regisztrált az oltásra. Miért sértegeti, milyen jogon a népet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 9. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom mert nem szeretne meghalni.
2021. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert ő is egy agymosott vén gci..
2021. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
30 ezüst
2021. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
65%
Amúgy az oltások száma szerintem kicsit eltúlzott...O. szerint húsvétra milliós nagyság lesz beoltva májusra 2.5 millió és júniusra már az egész ország... Én értem, hogy fake adatokkal próbálják rávenni az embereket az oltásra, de ha körülnézek ismerőseim körében legyen az fiatal, középkorú vagy idős ember senki nem igényelte az oltást (egy idős emberről tudok, aki megkapta senki másról, pedig elég sok embert ismerek) és nem is szeretné, ha kitekintek más ismertségi körére, akkor szintén ugyanezek a számok köszönnek vissza. Vagyis magyarul az erőltetett oltás kényszerítgetés és a fake adatok csak még jobban visszaveszik az oltásra vágyók kedvét nem inkább meghozzák. Szóval elég viszás ez a hozzáállás a kormánytól. Én inkább hallgatnék és aki akarja oltassa magát, aki nem az meg nem. Több, mint valószínű több ember oltatná magát, ha nem ennyire tolnák és kenyszerítőnek hatna az egész.
2021. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Akik meg betartják mondjuk a maszkhordást, azok meg az elejétől kedzve hallgathatják, hogy birkák, agymosottak, fideszbérencek (függetlenül attól milyen a politikai beállítottsága) és még jóval rondább jelzőkkel illetik őket az oltásellenesek. És már írtam, hogy a városi csoportunkban az oltásellenesek belekötnek bárkibe, aki kérdést mer feltenni az oltásról, sőt privát üzenetekkel zaklatják az illetőt. Ennyit megérdemeltek. Amúgy meg mit érdekel a TV2...
2021. márc. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy meg osztom Hellmano véleményét, a kormány borzalmasan kommunikál és sok értelmetlen intézkedés volt.
2021. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 remetdol ***** válasza:
48%
Milyen jogon? Az alaptörvény által biztosított szabad vélemény nyilvánítás jogán.
2021. márc. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Francokat sem érdekli a boomer gyuri bácsi véleménye...
2021. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Na le is pontoztak a sértett, mocskolódó oltásellenesek. Nyugi, eljön a ti időtök is, égethettek máglyán orvosokat.
2021. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

Mert nem gondolta végig, hogy lesz, aki emiatt nem tud majd aludni.

Viszont nagyon fontosnak gondolta, hogy minél több ember legyen beoltva, mert különben megtelnek az intenzív osztályok, és az se kap majd normális ellátást, aki beoltatta magát, és nem covid, hanem autóbaleset/szülési komplikáció / szívinfarktus vagy más sajnálatos esemény miatt kerül be, és normál viszonyok között megmenthető lenne.

2021. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!