Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami hosszút találtam a...

Valami hosszút találtam a székletemben, mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Nem látszott élőlénynek... Legalábbis azt hiszem. Félek, hogy nehogy féreg legyen, van egy benti macskám, de az ő székletében nem látok ilyet. Van egy kinti kutyám is, aki nem mostanában kapott féreghajtót, de az ő székletében sem láttam ilyesmit... Vagy mi jöhetett ki így? Kicsit hasmenésem van és ott figyeltek benne ilyen hosszabb szálak, kb. akkorák, mint egy zöldbab, 2 darab, szét lehetett őket nyomni és nem mozogtak. Rettegek, hogy mi volt ez, nem ettem ilyesmit. :(
2021. márc. 10. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól még lehet féreg. Az a csúnya ebben, hogy látni kéne, mert így bármi lehet.
2021. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lányos zavaromban a fotó elmaradt, meg hát ugye... Nem is túl bizalomgerjesztő. Kb. úgy kell elképelni, mint egy még nem kifejtett borsót, nem teljesen "szabályosan" sima mint a zöldbab, hanem kicsit "darabos", mérete mint egy zöldbab. Papírral szétnyomtam, de nem tűnt élőlénynek, gondolom lett volna vére, vagy bele, vagy igazából nem tudom hogy épül fel egy féreg csak gondolom így. Azóta voltam még egyszer, abban is volt ilyen hosszú valami, de azt láttam, hogy nyák volt -sajnos ha megy a hasam akkor gyakran tartalmaz nyákot a széklet.
2021. márc. 10. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami furcsa, hogy ugyanolyan színe volt, mint a székletnek.
2021. márc. 10. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az ?
2021. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!