Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menjek vele fül-orr gégészetre...

Menjek vele fül-orr gégészetre? Mi lehet a probléma? (csak normális válasz)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy számomra eléggé zavaró probléma.

A mandulámat (a torok és orr) már kivették,ezzel gondolom nem lehet probléma.

Amúgy is egész évben orrfolyós vagyok,hát még nyáron,elég sokat tüsszögök,allergia teszten voltam már,semmire se vagyok allergiás a teszt szerint (volt már vagy 4 ).

Most is orrfolyós vagyok,az nem kifejezés,bedugul az orrom sokszor,és nagy része nem az orromon akar folyni,hanem a garatom felé...de miért???Ettől olyan rossz,sőt napok óta folyamatosan fáj a fejem...

Nem vagyok lázas sem,hiába méregetem...

Valaki tud valamit ezzel kapcsoltban mondani?

Előre is köszi.


2010. aug. 18. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj vele orvoshoz.
2010. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem idult arcüreg- és/vagy homloküreggyulladás.

El kellene menned a fül-orr-gégére, ott elküldenek röntgenre, kiderül, homlok-e, vagy arcüreg a probléma, és írnak fel kifejezetten erre való spréket, cseppeket.

Sajnos én is hajlamos vagyok az idült gyulladásra az arcüregem esetében, és ugyanezek a tüneteim.


25/L

2010. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok

Most látom, hogy a fejed is fáj... na az nekem homloküreggyulladástól volt inkább.

A huzat okoz amúgy ilyen problémákat, illetve az, ha egy-egy betegségből, náthából nem kezeled ki magad teljesen. Fontos, hogy ha taknyolsz egy betegség során, akkor lámpázd az arcod, hogy kiürüljön az arcüregedből a váladék. Úgy nem lesz idült gyulladásod.


25/L

2010. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!