Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid oltás tapasztalatok?

Covid oltás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha nem akarom azt az oltást amire hívnak, mert másikat szeretnék azt feljegyzi az orvos és később hív, ha van olyan amit szeretnék? Sajnos a regisztrációnál nem lehet bejelölni melyik oltóanyagot választom.
2021. márc. 13. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, csak lehet, hogy ebben az esetben még hónapokat kell várnod.
2021. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy is az utolsó csoportban vagyok, szóval nyárig így sem úgy sem kerülök sorra.
2021. márc. 13. 19:39
 3/18 A kérdező kommentje:
Na most kiderül. Férjemet hívták kedden, hogy pénteken mehetne szputnyikra, 53 éves. Megköszönte de nem kérte. Én sem fogom elfogadni valószínűleg amit adni akarnak majd, csak én fiatalabb vagyok, még ki tudja mikor kerülök sorra.
2021. ápr. 3. 19:57
 4/18 anonim ***** válasza:
Mi a gond a Szputnyikkal?
2021. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem bízik benne, mondta az orvosnak, hogy kivárja a pfizert.
2021. ápr. 3. 21:42
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedden március 30.-a volt. (ezt csak azért írom ide, hogy majd lássa akit érdekel, mennyi idő telt el az első és a második időpont között)
2021. ápr. 3. 21:44
 7/18 anonim ***** válasza:
A Sputnik az egyik legjobb, szerintem rosszul döntött, persze az ő döntése.
2021. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

7#


Bizonyíték???

2021. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#8


Aminek 90% feletti a hatásossága a legjobbak közé sorolandó.


[link]

2021. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy érti-e valaki ezt az oltási logikát? Mert már egy hónapja kaptam levelet, hogy indul a korosztályom oltási programja ("65 év alatti krónikus beteg" csoport). 41 éves vagyok. Sajnos azóta sem kaptam értesítést a háziorvostól. Eközben olvasom, hogy a nálam jóval fiatalabbakat is oltják már, illetve kaptak értesítést. Milyen ütemterv és logika alapján hívnak be a háziorvosok? (Budapesten élek.)Egyébként én is Pfizert szeretnék legjobban, ha egyáltalán lehet választani.
2021. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!