Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírus is lehet talán?

Koronavírus is lehet talán?

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy a torkomon akad néha a sjleim (?) vagy hogy mondják az a takony cucc. Viszket és kapar néha a torkom. Sokat tüsszentek mostanában.

A fél bal oldalam olyan mintha fel lenne dagadva és nehezen tudom kinyitni.

Gyengének érzem magam, depressziós vagyok egy ideje. Néha folyik az orrom de lázas nem vagyok..



2021. márc. 14. 07:07
 1/6 A kérdező kommentje:

fél bal oldalam arcomon*

bocsi lemaradt.

2021. márc. 14. 07:08
 2/6 anonim ***** válasza:
A depresszió miatt kialakulhat gombócérzés a torokban. Ez a gégeizmok folyamatos megfeszítése miatti izomláz. Az hogy fél oldalad dagadtabb, az azért van, mert elfeküdted, vagyis oldalt feküdtél és kemény a párnád. Biztos altatóval alszol és keveset forgolódsz éjszaka.
2021. márc. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.nem szedek altatót...kikérem magamnak!
2021. márc. 14. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom, hogy kikéred magadnak, hogy nem szedsz altatót. Ezt miért kell kikérni magadnak? Nagyon sok embernek van szüksége rá.

De amit kérdeztél: a koronavírus száraz köhögéssel jár, és nem lehet semmit sem felköhögni, nincs szaglásérzet, magas láz van és később nem kap rendesen levegőt sem az illető.

2021. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján kicsi a valószínűsége.
2021. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4.azáért mert nekem pont nincs rá szükségem és milyen alapon írsz nekem ilyeneket mikor semmi köze a kérdéshez??
2021. márc. 16. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!