Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Astrával oltottak csütörtökön,...

Astrával oltottak csütörtökön, azóta folyamatosan jönnek róla a riasztó hírek. Írnának olyanok, akik szintén ezt kapták, hogy miket tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Amióta cikkeznek arról, hogy az országok biztonsági okokból leállították az astrazenecát, seregnyi olyan kommentet olvastam, ahol valakinek az ismerősének az ismerőse ezt kapta, és belehalt... Jólesne olyanokat is olvasnom, akiknek nem lett baja... :D Kicsit megijedtem, bevallom.

2021. márc. 16. 12:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
83%
Közeli hozzátartozóm kapta meg ma a második oltást, kiváncsiak vagyunk lesz-e holnap reakció. Az első oltás után voltak oltási reakciók, hidegrázás, láz.
2021. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne olvassátok az INDEX-et, pánikot keltenek. Semmi bajotok nem lesz, nyugi.
2021. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok!

Közeli hozzátartozómnak eddig semmi baja nem volt a második oltás után.

2021. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem is beoltottak 14-én, eddig nincs bajom, utána 1 nappal voltam lázas.
2021. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hol olvastad ezt a rengeteg kommentet az Astra után meghalt rokonokról?

Úgy gondolom, ha ilyen történt volna, annak a háziorvosa jelentette volna az esetet és már vizsgálnák a magyar hatóságok, hogy volt-e összefüggés.

2021. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Apám unokatestvére Angliában él, az első Astrazeneca oltás után 12órával ugyanazok voltak a reakciók mint neked, néhány órán keresztül enyhe láz és hidegrázás, ennyi volt az egész eltelt már egy hónap és kutya baja. Semmi különös nincs ebben, szimplán ez immunválasz, tehát működött az oltás.
2021. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Rossz szokásom Facebookon az Index és Telex cikkek kommentjeibe belepörgetni, ott jöttek szembe a halálsztorik leginkább, illetve egy gyógyszerész ismerős taglalta, hogy az Astra életveszélyes, mert a barátnőjének mindkét nagyszülője azt kapta, és meghaltak... de nekem is gyanús, hogy ezek az esetek nagy médiavisszhangot kaptak volna, ha igazak. Alapvetően racionálisan legyintek az ilyen sztorikra, csak mikor én is ezt kaptam, és úgy jönnek szembe ezek a hírek, ezt kevésbé könnyű megtenni. :D

De már megnyugodtam 99%-ban azóta. :) 11. napon vagyok amúgy az oltás után.

2021. márc. 22. 08:22
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is Astrát kaptam pont hétfőn. Lázas voltam, meg rázott a hideg, de ennyi. Nekem azt mondta a háziorvos, ha nagyon aggódok a vérrög miatt szedjek Aspirin Protect-et.

Én nem bántam meg, hogy beadattam.

21/L

2021. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!