Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melegség vagy milyen okai...

Melegség vagy milyen okai lehetnek annak ha egy férfi 10 éve szingli és kerüli az ismerkedést, párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Egy barátomról van szó.. 10 éve senki és tudom hogy lett volna lehetősége, de ő elutasítja a párkapcsolati lehetőségeket.. mikor kérdezzük miért csak annyit mond könnyebb így... hát nem tudom miért lenne könnyebb?
2021. márc. 16. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meleg. Viszont simán aszexuális is lehet. Vagy csak nem akar párkapcsolatot, mert egyedül azt csinál amit akar, nem szólnak bele az életébe. Vannak akik nem tudnak másokkal együtt élni. Ilyenkor vagy nincs kapcsolatuk vagy van, de nem élnek együtt, egy házban.

Dugni meg tud ugyanúgy, meg hát ott a keze, meg végtelen segédeszköz is.

2021. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 10 éve,lassan már 11 lesz,hogy nincsen barátnőm.Amúgy a kérdésed értelmetlen,mert ha meleg lenne,akkor nem lenne szingli,hanem találna magának férfipartnert.
2021. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok párkapcsolatot, mégse vagyok meleg. Jól érzem magam szingliként, nyílván ha úgy adódik élek a lehetőségekkel.
2021. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a korábbi partnerben akkorát csalódott, hogy nem akarja magát még egyszer ennek kitenni.
2021. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
A pasas csak szimplán egy csődtömeg. Egy töketlen balfácán.
2021. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2

Igen, az lehet, hogy ha meleg akkor talál magának férfipartnert, de azt azért eléggé titokban tartják sokan. A kívülállónak pedig úgy tűnhet, hogy nincs senkije.

2021. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt megírom a választ, ülj le, mert nagyon durván meg fogsz lepődni. Lehet, hogy le is fog sokkolni, úgyhogy ha gyengébb idegzetű vagy, inkább el se olvasd.


Tehát a válasz: nem szeretne párkapcsolatot, nincs rá igénye.

2021. márc. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6.:Igen,jól mondod.
2021. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!