Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidos vagyok, már 5 napja...

Covidos vagyok, már 5 napja kissé le vagyok gyengülve, hogyan erősíthetném meg, "pörgethetném fel" a szervezetemet?

Figyelt kérdés
Szerencsére ennél komolyabb tüneteket nem észleltem(lekopogom)(ez a tünet is csak 16 nap után jelentkezezett ami furcsa mert általában max 14 nap alatt szoktak jelentkezni 🤔 )

2021. márc. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Általában. Nem vagyunk robotok, szép jó reggelt. Olyat is olvastam már, hogy 2-27 nap között bármikor jelentkezhetnek a fertőzés tünetei.


Én egy hónapja vagyok beteg a covid miatt.


Párom tőlem kapta el. Mi vitaminokat szedünk (D3 és C vitamin), gyümölcsöt eszünk, pihenés, zöld tea.


Lassan elkezdtem a tornát is, de sokszor fulladok még, szóval nem erőltetem. Neked is ezt tudom írni: vitaminok, gyümölcsök, egy kis mozgás.

2021. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mielőbbi jobbulást kívánok!:)
2021. márc. 17. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Több olyan tapasztalatot olvastam már, hogy az első napokban napi 20-30.000 NE D-vitamin képes billenteni a helyzeten, aztán vissza lehet állni a napi 3-4000-re.
2021. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, egy barátom 54. nap után mutatott 2x egymás után negatív tesztet még az első hullámkor. 5+2 naponta tesztelték. Szóval nem szentírás az a 14 nap.
2021. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a friss gyömbért abszolút csak javasolni tudom, immunerősítésre a toplista első helyén van:


0 [link]

2021. márc. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!