Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Másnak is felborította a...

Másnak is felborította a ciklusát/hormonháztartását a COVID?

Figyelt kérdés

Március elején átestem a COVID-on. A várt mestruációm előtt 5 nappal megjött, de nem az igazi volt, szinte fekete volt a vérem és másnapra el is múlt.

Majd az eredeti időponton nem jött meg, késik, terhes nem vagyok.


COVID előtt mindig 27-28 napos ciklusaim voltak. Egy ismerősömnek a pajzsmirigyműködését borította fel.

Nektek volt hasonló tapasztalatotok?



2021. márc. 18. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez lehet a COVID szövődménye
Ennek semmi köze a COVID-hoz, más oka van
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Lehet nemsoká megszületik az első COVID-gyerek. Reméljük nem a hsból tör ki, mint az Alien.
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon vicces vagy, első.
2021. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Én pont a pajzsmirigy gondom miatt nem oltatok. Így sem normális a pajzsmirigyem, meg még oltással rontsak is rajta?
2021. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oltás nélkül elkaptam és amellett, hogy két hétre kifeküdtem, még a hormonaim is felborultak. Bárcsak megkaptam volna inkább az oltást.
2021. ápr. 1. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg valamivel később jött meg, mint általában szokott (covidos vagyok), de mivel nem vagyok orvos, nem merek biztos lenni abban, hogy a két dolognak van köze egymáshoz.
2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!