Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki most koronavírussal...

Aki most koronavírussal beteg, milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Pénteken kezdődött hasmenéssel, majd szombatra köhögés, orrfolyás, este erős fejfájás, hidegrázás. Hőemelkedés mely hol elmúlt, hol visszajött. Illetve a szememnél fura nyomást éreztem.

Szagok, ízek megmaradtak.

2021. márc. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hol kaphattad el? Tudtad rögtön hogy korona? Most hogy vagy?
2021. márc. 18. 12:03
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegféle. Torokfájással, magas lázzal kezdődött. Ez tartott egy hétig kb, folyamatosan lázas voltam. Úgy felment a lázam fél óra alatt, hogy nagyon résen kellett lennem (elöntött a hideg, aztán a forróság). Gyengeség, levertség, ízületi fájdalom. Erőltetett köhögés és köpet (emiatt nonstop hányingerem volt). A nyomást én is éreztem a szemeimnél. Sokat feküdtem. Következő héten nem volt szaglásom, az égvilágon semmit se éreztem, akkor lett gyanús, hogy covidos vagyok. Ez egy hétig tartott kb. Második hét vége fele kezdtem el fulladni. Mozgás, beszéd hatására kifuladtam, elakadt a hangom, hörögtem. Este nem mertem elaludni, mert egészen rossz volt a helyzet. Most kezdek jobban lenni (4 hét után). Fulladás még mindig valamennyire megvan.
2021. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok.

Nagy eséllyel a kolléganőmtől,akivel egy irodában dolgoztunk, neki tipikus tünetei voltak, úgyhogy sejthető volt, hogy nem úszom meg.

Most már csak a köhögés maradt meg egyedül, az pedig olyan érzés, mintha szakadni akarna fel, csak még nem tud.

2021. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Torokfájás után rögtön be is lázasodtál? Egész nap feküdtél? Mennyi idős vagy?
2021. márc. 18. 12:31
 6/21 A kérdező kommentje:
4-es kolléganőd bement betegen is?
2021. márc. 18. 12:32
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Reggel még nem volt neki tünete, majd napvégére kezdte magát rosszul érezni. Egyébként a tesztponton az emberek 3/4 része pozitív lett. Ott van mindenhol igencsak.
2021. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es: Legalább szólt hogy kezdi magát rosszul érezni és lehet korona? Milyen tesztponton voltál?
2021. márc. 18. 12:41
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok.

Kedves kérdező! 28 éves nő vagyok. Jó egészségnek örvended. Biztos van,aki könnyebben megússza... Én durván ágynak estem. Nem feküdtem egész nap, azért mosdóba kijártam. Párom könnyebben viselte, viseli.

Szerdán úgy éreztem, hogy hiába iszok, folyamatosan szomjas vagyok. Kapart a torkom és levert voltam.

Csütörtök reggel már magas lázam volt és estére már igen rosszul voltam.

Irodábandm dolgozom. 8-an vagyunk egy légtérben. Egész nap megy a légkondi télen, nyáron, gondolom az kavarta meg ott a vírust. Az egyik kollega köhögött sokat, szerintem tőle kaphattam el.

2021. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Maszkot hordtatok az irodában? Akkor szerdán voltál utoljára dolgozni? Jobbulást Neked és a Párodnak.
2021. márc. 18. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!