Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladásom van...

Tüszős mandulagyulladásom van de alig hat valamit a fájdalomcsillapító. Vehetek be egyszerre többet is ?

Figyelt kérdés

Antibiotikumot szedek (aktil duo) de nagyon fáj mindenem lázas vagyok nyelni se tudok már 2 napja nem alszok. Panalgorint szedek ami ugye fájdalomcsillapító és lázcslapito is. Eddig nagyon szerettem mert jobban használt mint bármelyik gyógyszer, de most úgy veszem eszre hogy nem úgy hat mint eddig. Ha 1 helyett mondjuk bevennék belőle estére kettőt vagy hármat lehet valami bajom tőle ?

19/L



2021. márc. 18. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kéne!

Inkább próbálj meleg vizes gargalozálást.

Csodákat tud tenni.

Gócos mandulagyulladásom van, CSAK ez segített valamit, még fájdalomcsillapító sem.

2021. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Végül mikorra múlt el?
2021. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Amikor elmentem orvoshoz írt nekem antibiotikumot. Ettől már 1 nap után is jobban lettem.
2021. szept. 8. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!