Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bedagadt a vérhigító ínjekció...

Bedagadt a vérhigító ínjekció helye?

Figyelt kérdés

Most szúrta be anyukám a hasamba a köldökömmel egy vonalba a jobb oldalba (nincs túl közel hozzá). Amikor kihúzta kijött 2 csepp vér és amikor megnyomtam kijött még egy csepp. Egy picit megvan dagadva és csíp egy kicsit. Beszúrás előtt volt fertőtlenítve. Lehet, hogy érbe ment? Lehet valami bajom tőle?


16/F



2021. márc. 19. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy picit belilult a szuri helye
2021. márc. 19. 21:08
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Semmi bajod nem lesz. Ezek az előre töltött fecskendők akkora tűvel vannak ellátva, amivel nem okozhatsz kárt magadban.

Ha érbe ment, akkor is max hajszálérbe, semmi bajod nem lesz.

Ne nyomkodd! Biztos be fog lilulni, főleg, ha vérzett, de majd felszívódik.

Arra ügyeljetek, hogy már csak akkor húzza ki a tűt, ha a teljes adag gyógyszert beadta. Nekem akkor lett puklis anno, mikor még a gyógyszer benyomása közben kijjebb húzódott a tű, és a bőrbe jutott a gyógyszerből. Ez sem baj, csak onnan lassabban szívódik fel, és ezért lett puklis is.

2021. márc. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hajszálérbe ment. Be is fog kékülni, majd zöldülni, ne ijedj meg, ez benne van a pakliban. Én két hónapja szúrom magam naponta, eddig négy ilyen volt ezalatt.
2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha ilyen van, ne nyomkodd, ne maszírozd, max egy kis gézdarabot fogj rá.
2021. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!