Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van egyáltalán ép ellenérvük...

Van egyáltalán ép ellenérvük a covid oltáselleneseknek?

Figyelt kérdés

Eddig egyet hallottam ami megkulonbozteti barmi mas oltastol, az hogy gyorsan lett "osszedobva".

Ezek szerint ok akkor lennenek elegedettek, ha meg eveket ulnenek a vakcinakon, mikorben vilagszinten napi kb atlag 10000(!) ember hal bele a fertozesbe.

Nem lehet hogy pont ez a mindennel elegedetlen embertipus razni az oklet, hogy hol van mar a vakcina, semmit nem er a tudomany hogy nem ennyi ido alatt nem tudja elkesziteni, stb stb.

Velemeny?



2021. márc. 24. 23:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/373 anonim ***** válasza:
88%

meddő vita

aki nem akar oltást, nem fogja beoltani magát

aki akar meg be fogja

mindkettő érvel maga mellett, ami sehova sem vezet

hagyják egymást békén az emberek ezzel kapcsolatban, mindenkinek a magánügye


#oltott voltam

2021. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/373 A kérdező kommentje:
Részben magánügy, részben pedig igenis társadalmi ügy.
2021. márc. 24. 23:49
 3/373 anonim ***** válasza:
33%
Itt -és itt a világot értem, de főleg az Euroatlanti térséget-, hol a bús picsában van "társadalom"?
2021. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/373 A kérdező kommentje:
Mhm?
2021. márc. 25. 00:01
 5/373 anonim ***** válasza:
26%

#3 Egyetértek. Mindenki csak az önös érdekeit nézi, a többiek le vannak sz.rva. Ez így valóban nem társadalom, csak sok ember egy kupacban. Felelősségvállalás is ismeretlen a legtöbb ember számára.


Az oltás nagyonis társadalmi kérdés. Ugyanolyan, mint az ittas vezetés. Csak azért, mert én úgy gondolom, hogy 6 sör után még beülhetek a kocsimba, attól még nem igaz, hogy biztonságosan haza is tudok vezetni, és nem ölök meg valaki ártatlan szembejövőt.

De nekem nem lenne bajom azzal, ha valaki nem oltatja magát és emiatt nagyságrendekkel több vírust ürít a szervezetéből, ha mondjuk nem megy közel sem csecsemőhöz, immungyengítetthez, és egyéb olyan emberi lényhez, aki ha akarja sem kaphat egyelőre oltást. Ehhez viszont ki kellene költöznie egy barlangba, amit természetesen nem fog megtenni, hiszen pont az ilyenek őrjöngenek a mozik, kávézók, fesztiválok elmaradása miatt.


Ha valaki tetvesen menne be a munkahelyére, akkor elég gyorsan kirúgnák. Ha "csak" influenzás, akkor nincsen semmi baj, mert a vírusok nem látszanak. Annyira sírnivalóan primitív ez a hozzáállás...

#oltott

2021. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/373 anonim ***** válasza:
42%

Én csak azt nem értem, az oltás ellenesek miért nem olvasnak valós kutatási anyagokat?

Az elölt kórokozó a eljárás nagyon régóta létezik, tehát csak a kórokozót kell hozzá elkülöníteni és hatástalanítani.

Az mRNS módszert is több, mint 40 éve kezdték kutatni.

Azzal jönnek, hogy a régi oltásokat sokkal több idő alatt fejlesztették ki. De mikrobiológiai ismeretekkel? Milyen vizsgálati módszerek voltak? És milyenek vannak most?

Egyszerűen nem értem ezeket az embereket. Miért hisznek jobban egy gyógyszerészek, vagy egy természetgyógyásznak, mint egy mikrobiológusnak, vagy virológusnak?

Ez kb olyan, mintha a daganatomat fogorvossal kezeltetném.

Vagy ha egy autószerelőnek elhinném, hogy egy űrhajó nem tud felszállni.

2021. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/373 anonim ***** válasza:
33%

#6 Mert egy szalagcímnél hosszabb szöveget nem olvasnak el. Sosem tették. Ezért maradtak azon a szinten, ahol vannak. És ott is fognak maradni, ne legyenek illúzióid. Én is csak perverzitásból járok ide. Sosem gondoltam, hogy bárkit meg lehet győzni észérvekkel, tudományos tényekkel, kutatási anyagokkal, aki a bulvársajtó szalagcímeinél eddig nem jutott messzebbre.

Igyekeztem szépen fogalmazni...

2021. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/373 anonim ***** válasza:
78%

A magyar oltásellenesek túlnyomó része a politika miatt ellenzi. És tetszik vagy sem, a kormányunk már 1000szer és többször eljátszotta már az emberek bizalmát. A kapkodás, az értelmetlen intézkedések, a sok cserben hagyott tönkrement család és munkahely, közmédiában hypolás mindd csak azt segítették elő, hogy már az embereknek elegük van a témából.

Érted aki hazudik neked 1000szer, akkor ha 1001-jére igazat mondana, már csak azért se hinnél neki. És itt az operatív törzses adatokra gondolok.

Olyan érdekes, Angliában, Horvátországban már lazábbak az "intézkedések", Svédországban meg kb fakultatív jellegűek.

2021. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/373 anonim ***** válasza:
16%
Angliaban lazabbak mar az intezkedesek. Es miert?! Mert egy even at harom honapot kiveve minden totalisan le volt allva, be volt zarva, kocsikazas, turazgatas se volt. Ja, es mostantol 5000 font birsagot fizet, aki kulfoldre utazik csak ugybol. Es nekunk itt hosszu hetekig elotte ezer folott volt a napi halottszam, ugyhogy hagyjuk ki.
2021. márc. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/373 anonim ***** válasza:
55%

#9!

Igen, a komoly intézkedéseket én is adtam volna. De itt senki se veszi komolyan, így nem csoda, ha kialakul az emberekben az oltás elleni nézet.

Érted Cecike arra kér minket, hogy vásárolni is csak akkor menjünk el, ha az éhhalál fenyeget, de a kaszinók végig nyitva voltak. Ez hol nem politika?

Amúgy mindenkit hagyni kéne hagy éljen békében és kész. Aki úgy érzi adassa be, akkor ő védve lesz fél évre, a többi kit érdekel?

2021. márc. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!