Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitiv lett a korona tesztem...

Pozitiv lett a korona tesztem .Hogyan tovább ? Hétvégén is hivhat a népegészségügy ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Anyósom még decemberben szintén egy szombati napon tudta meg a pozitív eredményt. Őt még aznap hívták, vasárnap kapta meg a határozatot emailben.
2021. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

es akkor vasarnap mar jottek is a rendorok ellenorizni ?

A csaladtagjaim mehetnek hetfon dolgozni ha addig nem hivnak?

2021. márc. 27. 19:48
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Úgy emlékszem, hétfőn ellenőrizték először, és onnantól minden nap.

Amíg a családtagjaid nem kapnak határozatot, addig hivatalosan nem kell karanténban maradniuk. Nem kérdezted a véleményemet, de azért én már csak otthon maradnék, ha a családtagom koronás lenne, határozat ide vagy oda.

2021. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi hogy irod mert nagyon tanacstalan vagyok. ha hivnak hetvegen vagy jonnek a rendorok akkor azoktól meg tudnam kerdezni de ha nem nem. a lanyon probaidon van eppen nagyon menni akar nehogy azt higgyek hogy nem akar menni jo lenne tudni mi az aktualis szabaly.
2021. márc. 27. 20:00
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó, most óriási a káosz, mert túl van terhelve a rendszer. 16. napja vagyok karanténban, de határozatot nem kaptam, a népegészségügy sem hívott, illetve a rendőrök sem jöttek ellenőrizni.
2021. márc. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem csak 10 nap a karanten ? hogyhogy 16 napja mar abban vagy ?
2021. márc. 27. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Hivatalosan 10 nap, amiből 3 tünetmentes kell hogy legyen. Ha nem vagy tünetmentes, akkor nem oldják fel.
2021. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7# vagyok. A családtagjaid mehetnek, ahova akarnak. A karantén csak a pozitív tesztet produkáló személyre vonatkozik.
2021. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

koszonom.mondjuk nem sok ertelme van hogy mehetnek ezert terjed ugy a virus de akkor megmondom nekik.

en meg mar tünetmentes vagyok de a 10 nap a teszttol indul gondolom.

vagy honnan szamoljak ?

2021. márc. 27. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A teszttől számolják. Akkor nálad nem lesz gond, 10 nap után feloldják.


Igazad van, tényleg nincs sok értelme, hogy a családtagokra nem vonatkozik, de ez a protokoll.

2021. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!