Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Candida kimutatható a...

A Candida kimutatható a nőgyógyásznál végzett rákszűrésnek nevezett vizsgálatból?

Figyelt kérdés
Mert voltam nőgyógyásznál és mondtam neki hogy mikor pisilek kellemetlen szag jön ki. Aztán kérdezgetett, de más tünet nem volt. Aztán csinált rákszűrést. Ekkor kérdeztem meg tőle, hogy akkor mi lehet ez. Azt mondta hogy ha van vmi az ebből ki fog derülni. Csak hát kételkedem egy kicsit, jobban mondva félek, mi van ha mégsem látni abból. A másik kérdésem, hogy a Candidától lehet hízni? Illetve a Candida és a pajzsmirigy kapcsolatban lehet? Hogy?
2008. dec. 4. 20:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a rákszűrés vizsgálat eredménye jó lett, a legjobb, úgyhogy nem tudom mitől lehet ez a szag. Azt már észrevettem, hogy ha szedtem antibiotikumot (Augmentin) torokfájásra akkor elmúlt a szag. Persze egyszer vagy kétszer szedtem ilyen gyógyszert.
2008. dec. 4. 20:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegezz el egy vizeletvizsgalatot is,nehogy ott legyen valami fertozes.Nekem pajzsmirigy alulmukodesem van de nem hiszem hogy lehet osszefugges a ketto kozott.
2008. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!